Cyklistika je naší prací už více než 15 let

Jako značka Suspect Animal šijeme funkční prádlo od roku 2010. Ivo v cyklistice odpracoval už více než 15 let a má za sebou tisíce hodin testování, prezentací, focení produktů a vytváření popisků. Jsme tým Laďka & Ivo.

Ivo Cykloanimal.cz

Ivo z Cykloanimal.cz už 15 let u fochu

Na kole jezdím jako aktivní všestranný sportovec od mala, ale cyklistice se navíc už více než 15 let věnuji i v pracovním životě. Vybírání zboží, vyřizování objednávek, focení a testování produktů, práce na jejich popiscích tak, abych předal zákazníkům maximálně přesné informace. To je můj život v práci za posledních 15 let. Chci v tom pokračovat svojí cestou a proto jsem se rozhodl si založit svůj vlastní e-shop s vybavením a doplňky pro cyklisty.

Suspect Animal

Suspect Animal 12 let v bambusovém prádle

Od roku 2010 pod značkou Suspect Animal vyrábíme vlastní funkční prádlo z bambusu. Hypoalergenní, atraktivní, nápadité, kvalitní a z ryze české výroby. Když to všechno člověk spojí dohromady, začíná tušit, proč vznikl projekt cykloanimal.cz - láska ke sportu, funkční prádlo, blázniví majitelé celoročně jezdící na kolech, kdy jeden z nich je vyloženě cykloanimal jezdící za každého počasí (neboj, když to nejde venku, tak má doma Smart trenažer :)).

Cyklo Animal

Cyklo Animal děláme co nás baví

Cyklistika je do našich životů vepsána navždy a hluboce a proto jsme se to celé rozhodli spojit a jít si vlastní cestou. Jak je u nás konec konců zvykem :). Zákazníkům nabízíme takřka absolutní znalost našeho sortimentu, prověřené produkty, které sami hojně užíváme a také vzácné rady od obchodních partnerů, aktivních i bývalých profi cyklistů nebo distributorů, s nimiž nás pojí letitá kamarádská pouta a kteří sami na kole též aktivně jezdí.

Absolutní znalost

V cyklistice makáme už téměř 20 let do roztrhání těla. Naše znalost nabízeného sortimentu ti zaručí, že to, co ti poradíme, bude fungovat.

Prověřené produkty

Spoustu času věnujeme testování produktů a to doslova na vlastní kůži a kromě toho vyrábíme vlastní funkční prádlo.

Patříme do stejné party

Sami velmi aktivně na kole jezdíme. Pro nás sezóna nikdy nekončí. Lítáme po silnicích, drtíme terény, řádíme na trenažéru.

Potřebujete poradit? Zeptejte se na cokoliv

Vaše jméno
E-mail
Telefon
Poznámka