Čistící sada Finish Line Grunge Brush Starter Kid

Praktická čistící sada kartáče Finish Line Grunge Brush s čistícím prostředkem Finish Line Ecotech Degreaser a mazivem Finish Line Teflon Plus. Vše potřebné pro vyčištění a promazání vašeho stroje.

Zobrazit více
Čistící sada Finish Line Grunge Brush Starter Kid
Čistící sada Finish Line Grunge Brush Starter Kid
539  Kč

Čistící sada Finish Line Grunge Brush Starter Kid

Praktická čistící sada kartáče Finish Line Grunge Brush s čistícím prostředkem Finish Line Ecotech Degreaser a mazivem Finish Line Teflon Plus. Čistící kartáč Finish Line Grunge Brush určený k dokonalému vyčištění pastorků, převodníků a řetězu. U profil na konci kartáče je ideální pro drhnutí řetězu, delší štětečky používejte na údržbu pastorků, pedálů a přehazovačky. Finish Line Grunge Brush je špičkový nástroj pro náročné suché i vlhké čištění.

Čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser je univerzální čisticí prostředek, který je silnější než Super Bike Wash. Finish Line Ecotech Degreaser je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů. Finish Line Ecotech Degreaser EcoTech je zcela netoxický, vyrobený výhradně z bio odmašťovacích látek včetně rozpouštědla ze sojového extraktu. Nevytváří téměř žádné výpary a je šetrný k plastovým a gumovým povrchům.

Univerzální mazivo Finish Line Teflon Plus je vhodné do terénu i na silnici. Hodí se spíše do suchých podmínek. Obsahuje lehké syntetické oleje s mikroskopickými částicemi Teflon od firmy DuPont. Díky nízké viskozitě snadno proniká i do špatně přístupných míst, kde zasychá a vytváří kluzký film. Finish Line Teflon Plus skvěle odolává tlaku a smytí, a přitom na sebe nelepí nečistoty. Finish Line Teflon Plus je vhodný i pro čepy přehazovaček a do bowdenů.

  • Čistící kartáč určený k dokonalému vyčištění pastorků, převodníků a řetězu
  • U profil na konci kartáče je ideální pro drhnutí řetězu
  • Delší štětečky na údržbu pastorků, pedálů a přehazovačky

Čistící sada Finish Line Grunge Brush Starter Kid obsahuje:

  • 1x kartáč Finish Line Grunge Brush
  • 1x kapátko 120ml čistící prostředek Finish Line Ecotech Degreaser
  • 1x kapátko 60ml mazivo Finish Line Teflon Plus

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Čistící sada