Pánské cyklistické tretry Northwave Rebel 3 Green Forest

Pánské cyklistické tretry Northwave Rebel 3 Green Forest
Doprava zdarma
Sleva 12%
Akce

Pánské cyklistické tretry Norhwave Rebel 3 s karbonovou vložkou v oblasti pedálů, velmi tuhou podrážkou Carbon XC 12 Sole o indexu tuhosti 12.0 a patentovaným systémem zapínaní Double SLW3. Vynikají pohodlné cyklistické tretry Northwave Rebel 3 určené pro náročné MTB, Gravel i trekové cyklisty.

Zobrazit více
Pánské cyklistické tretry Northwave Rebel 3 Green Forest
Pánské cyklistické tretry Northwave Rebel 3 Green Forest
4 839  Kč

Pánské cyklistické tretry Northwave Rebel 3 Green Forest

  • Pánské cyklistické tretry Norhwave Rebel 3 s karbonovou vložkou v oblasti pedálů
  • Carbon XC 12 Sole podrážka o indexu tuhosti 12.0 zajistí dokonalý záběr při šlapání
  • TPU výstuhy ve strategických bodech zajišťují vysokou trakci a vynikající odolnost proti opotřebení
  • Svršek treter s unibody anatomickou konstrukcí BioMap, která omezuje tlak a minimalizuje ztráty energie do pedálů
  • Patentovaný systém zapínání Double SLW3 (Speed Lace Winch) zaručí jednoduché a přesné upnutí tretry na noze
  • Utahovací lanko je vyrobeno z velmi pevných Dyneema vláken
  • Speciálně tvarovaná vložka Performance Regular podporuje stabilitu nohy v botě
  • Propracovaný systém odvětrávání po obvodu boty zabezpečí odvod potu a vlhkosti
  • Integrovaný patní systém zabraňuje nechtěnému vyzutí tretry a zvedání paty při šlapání
  • Vynikající pohodlné cyklistické tretry Northwave Rebel 3 určené pro náročné MTB, Gravel i trekové cyklisty

CARBON XC 12 SOLE NORTHWAVE - Extrémně tuhá podrážka o indexu tuhosti 12.0 s karbonovou vložkou v oblasti pedálů zajistí dokonalý záběr při šlapání i na delších vzálenostech.

TPU NORTHWAVE - Tepelně tvarované výstuhy TPU ve strategických bodech zajišťují vysokou trakci a vynikající odolnost proti opotřebení a poskytují lepší ochranu chodidla a prstů.

SLW3 CLOSING SYSTEM NORTHWAVE - Patentovaný systém zapínaní SLW3 (Speed Lace Winch) zaručující jednoduché a přesné upnutí tretry na noze i během jízdy. Pootočením kolečka s lankem lze snadno a rovnoměrně krok za krokem nastavit a utáhnout šířku tretry na aktuální potřebu jezdce.

BIOMAP NORTHWAVE - Unibody konstrukce tretry v technologii BioMap Northwave snižující aerodynamický odpor díky ultralehké polyuretanové pěně, což šetří watty výkonu při jízdě. Tretry Northwave díky této technologii maximálně napomáhají k dosažení špičkových výkonů a poskytují vynikající odolnost proti opotřebení, přičemž nijak neomezují uživatele během sportovního výkonu.

NORTHWAVE - Historii italské značky Northwave lze vysledovat až do 70. let minulého století, do oblasti výroby obuvi Montebelluna přibližně 50km severozápadně od Benátek, kde ital Gianni Piva v roce 1971 založil svoji společnost. Původní název společnosti byl Calzaturificio Piva a začala s vývojem a výrobou lyžařských bot a sněžnic. Po obrovském celosvětovém úspěchu na poli snowboardingu a trekingu se značka Northavave přesunula také do oblasti cyklistických treter. To se psala 90. léta minulého století. Od té doby si díky zaměření se na invence a nejnovější technologie společně s používáním nejkvalitnějších materiálů získaly tretry Northwave velkou oblibu a popularitu mezi světovou cyklistickou špičkou v silniční i MTB cyklistice. V současnosti nabízí značka Northwave na poli cyklistiky kompletní sortiment oblečení a dalších doplňků pro všechny cyklisty.

Určení Pánské cyklistické tretry
Barva Zelená
Technologie Double SLW3 Closing System
Hmotnost 317g
Doporučené použití MTB, Gravel a treková kola