Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner 1l

Moderní čistící prostředek na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho složení je založeno na nanočásticích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni. Velmi oblíbený čistič na kolo.

Zobrazit více
Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner 1l
Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner 1l
329  Kč

Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner 1l

Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner neboli legendární "Růžovka". Tento klasický růžový čistič kol má neuvěřitelnou čisticí sílu, protože obsahuje revoluční nanotechnologii, která na mikroskopické úrovni odbourává špínu a zároveň pečuje o jemnou povrchovou úpravu Vašeho kola. Protože MUC-OFF používá jen ty nejlepší přísady a povrchově aktivní látky, je receptura přísně střeženým obchodním tajemstvím...

Čistič na kolo MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner je zcela bezpečný i pro citlivé materiály, jako jsou kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma, kůže, atd.

 • Čistící prostředek na všechny části kola založený na nanotechnologii
 • Plně biologicky odbouratelný
 • Zásaditý
 • Neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC
 • Obsahuje antikorozivní přísady chránící kovové části již v průběhu mytí
 • Určený k mytí kompletního brzdového systému
 • Vynikající na nečistoty biologického původu, jako jsou mušky, prach, bahno
 • Nepoškozuje těsnění, kabely, brzdové destičky ani rotory
 • Nesmývá ani nenarušuje účelově nanesená maziva, např. na řetězu, předních teleskopech atd
 • Snadné, rychlé a efektivní použití
 • Balení rozprašovač 1l

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner:

1. MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner aplikujte přímo pomocí rozprašovače na celé kolo.

2. Nechte několik minut působit.

3. Poté důkladně opláchněte vodou.

Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale není žádný problém nechat přípravek působit déle, řádově v desítkách minut. Protože Nano Tech Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, není třeba se obávat takových nepříjemností, jako je např. vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Mokrý čistič na kolo s nanotechnologií