Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine 500ml

Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrokarbonové spreje. Vynikající silikonový sprej pro lesk, obnovení barvy a ochranu povrchu jízdních kol a motocyklů.

Zobrazit více
Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine 500ml
Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine 500ml
339  Kč

Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine 500ml

Silikonový leštící sprej MUC-OFF Silicon Shine zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrokarbonové spreje. Navíc jeho pravidelné používání pomáhá prodloužit životnost ošetřovaných komponentů.

Základní složka produktu je silikon, tedy polymer, jehož důležitou vlastností je odolnost vůči vodě, UV záření a dalším povětrnostním a civilizačním vlivům (např. kyselé deště). MUC-OFF Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje a zanechává nelepivou ochranou vrstvu, která prodlužuje životnost motocyklu/kola.

Preventivně působí vůči všudypřítomným nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí MUC-OFF Silicon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá! Jeho popularita stále roste u milovníků off-roadů. Vynikající i na interiéry automobilů. Neaplikujte na brzdový systém!

MUC-OFF Silicon Shine je zcela bezpečný k lakovaným, chromovým, a kovovým partiím, ke karbonovým dílům a jiným kompozitům.

  • Vše v jednom - obnovuje, konzervuje, chrání
  • Obnovuje barvy a sytost všech dílů
  • Zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech
  • Snižuje tření předních vidlic a zadních tlumičů
  • Usnadňuje a urychluje každé další mytí (šetří tak Vaši peněženku...)
  • Bezbarvý, nezanechává skvrny, pouze svěží vůni třešní
  • Bezpečný pro plasty, kov, gumu i karbon
  • Snadná aplikace, zanechává dlouhodobý lesk
  • Ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd., které chrání před nabalováním bláta
  • Balení sprej 500ml

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF Silicon Shine:

1. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek.

2. Po mytí kola/motocyklu není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci spreje ještě na mokrý nebo vlhký povrch.

3. Po nastříkání nechte asi 30 sekund působit a poté vyleštěte suchou, čistou a měkkou utěrkou! MUC-OFF Silicon Shine doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo karbonové části.

Neaplikujte na brzdový systém!

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Silikonový leštící sprej