Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING zelená

Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING v zelené barvě z extrémně reflexního materiálu Reflekton 3M Scotchlite™ pro pasivní doplnění bezpečnosti při jízdě na silnici, městem, terénem nebo na cyklostezce. Balení obsahuje 6 kusů reflexních samolepek.

Zobrazit více
Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING zelená
Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING zelená
59  Kč

Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING zelená

  • Reflexní samolepky na kolo SHAMANRACING z extrémně reflexního materiálu Reflekton 3M Scotchlite™ 
  • Pasivní doplněk bezpečnosti cyklisty při jízdě na silnici, městem, terénem nebo na cyklostezce
  • Možnost nalepení na jakékoliv dostatečně přilnavé místo (rám kola, helma, atd.)
  • Balení obsahuje 6 kusů reflexních samolepek
  • 2ks 40mm x 40mm + 4ks 15mm x 40mm

3M Scotchlite™ - Extrémně reflexní materiál zvyšující viditelnost a bezpečnost uživatele za jakéhokoliv počasí, čímž se snižuje pravděpodobnost nehody. Jedinečné reflexní materiály 3M Scotchlite™ jsou ideální pro lemování bezpečnostních oděvů, hojně se užívají při výrobě sportovního vybavení a různých sportovních doplňků a příslušenství.

SHAMANRACING - ShamanRacing je česká značka založená již v roce 1998, která se specializuje na cyklistické komponenty a cyklistické doplňky. Nejznámějšími komponenty jsou především řidítka, představce, sedlovky, převodníky nebo ochranné a reflexní samolepky. Kompletní sortiment značky ShamanRacing se vyrábí výhradně v České republice. Značka ShamanRacing podporovala nejznámější české závodníky například Michala Marošiho, Michala Prokopa, Tomáše Slavíka, Adama Vágnera, Richarda Gasperottiho a další.

Materiál 3M Scotchlite™
Určení Reflexní samolepky na kolo
Barva Zelená

Jak je to vyrobeno?