Polarizační brýle R2 FALCON AT105F černá

Polarizační brýle R2 FALCON AT105F černá
Sleva 20%
Akce

Polarizační sluneční brýle R2 FALCON AT105F v designu prostých ostrých hran s velkými zorníky a s rámem z high-tec materiálu TR90, který má benefit ultra lehké váhy a zároveň vysoké odolnosti. Stylové brýle s velkými polarizačními čočkami, které jsou vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře, ale využijete je též jako módní fashion doplněk pro volnočasové použití.

Zobrazit více
Polarizační brýle R2 FALCON AT105F černá
Polarizační brýle R2 FALCON AT105F černá
895  Kč

Polarizační brýle R2 FALCON AT105F černá

Polarizační sluneční brýle R2 FALCON AT105F v designu prostých ostrých hran s velkými zorníky a s rámem z high-tec materiálu TR90, který má benefit ultra lehké váhy a zároveň vysoké odolnosti. Stylové brýle s velkými polarizačními čočkami, které jsou vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře, ale využijete je též jako módní fashion doplněk pro volnočasové použití. Polarizace čoček eliminuje nepříjemné odlesky, ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu. Sportovní fashion model brýlí značky R2 vhodný na široké spektrum sportovních i volnočasových aktivit.

Čočky brýlí R2 FALCON AT105F jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: Polarizační kouřová
  • Povrchová úprava čočky: Stříbrné zrcadlo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Polarizační TAC
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

POLARIZED R2 - Čočky eliminují nepříjemné odlesky, jsou vhodné pro sport, řízení i aktivity u moře. Polarizace ulevuje očím a snižuje tak jejich únavu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Polarizační sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 146-0-125
Technologie POLARIZED R2