Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A černá/šedá

Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A černá/šedá
Sleva 30%

Cyklistická helma na kolo R2 EXPLORER ATH26A v aerodynamickém tvaru a elegantním designu určená především pro milovníky MTB, Gravel a treků. Helma je vyrobena v technologii In-Mold s upínacím systémem Ergo Fix pro bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. 21 strategicky umístěných větracích otvorů poskytuje perfektní odvětrávání.

Zobrazit více
Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A černá/šedá
Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A černá/šedá
1 224  Kč

Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A černá/šedá

Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A nabízí spojení technologie a stylu. Nadčasový tvar modelu R2 EXPLORER ATH26A, který je jako stvořený pro neočekávané zážitky v terénu i rychlou jízdu na silnici. Při jízdě ochrání zvýšená odolnost konstrukce přilby, která je tvořená skořepinami 100% chránící měkké jádro přilby jak z vrchní tak spodní části. Fenomenální aerodynamika naopak vybízí k překonání rychlostních rekordů. Ladné žebrování s mohutnými ventilačními otvory doslova nasává proud vzduchu do přilby a poskytuje perfektní odvětrávání. Zbytkový proud plynule obtéká po hladkém povrchu přilby do zadní části, kde za pomoci optimálně navržené aerodynamické hraně dochází ke snížení turbulencí a eliminaci nepříjemného hluku. Propracovaná ergonomie optimalizuje rozložení hmotnosti a umístění těžiště přilby, kterou tak nebudete téměř vůbec cítit. Teď už stačí jen vyrazit a jet svůj závod.

 • Cyklistická helma R2 EXPLORER ATH26A
 • Technologie In-mold
 • Upínací systém Ergo Fix
 • 21 strategicky umístěných větracích otvorů
 • Síťka proti hmyzu
 • Odnímatelný štítek a polstrování
 • Jednoduchý systém upínání pod bradou pomocí pásku s přezkou
 • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078
 • Náhradní polstrování součástí helmy
 • Hmotnost: M 240g, L 260g
 • Velikost: M 55-58 cm, L 59-61 cm

IN-MOLD - moderní technologie výroby cyklistických přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován (vstřikován) přímo na polystyrenovou konstrukci, čímž vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy. Výsledná kompaktnost helmy zlepšuje tlumení nárazů díky lepšímu rozložení sil při nárazu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

FULL WRAP IN-MOLD R2 - Dokonalá ochrana celého obvodu hlavy pro maximální zvyšení bezpečnosti.

ERGOFIX R2 - Upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy ve dvou osách (vertikální a horizontální). Ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka.

AIR FLOW R2 - Důmyslný systém odvětrání nadbytečného tepla z helmy.

EASY LOCK R2 - Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

BUG NET R2 - Zabraňuje vniknutí létajícímu hmyzu během jízdy.

ANTIBACTERIAL R2 - Anti-bakteriální odnímatelné a pratelné polstrování absorbující pot.

PADDING R2 - Náhradní odnímatelné a pratelné polstrování se síťovinou proti hmyzu.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Pánská cyklistická helma
Barva Černá
Velikost M 55-58 cm, L 59-61 cm
Technologie IN-MOLD