Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A černá

Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A černá
Sleva 30%

Cyklistická helma na kolo R2 CROSS ATH32A se zvýšenou ochranou zátylku, dokonale promyšlenou ventilací a měkkým polstrováním vyrobeným z jemného materiálu. Helma je vyrobena v technologii In-Mold s upínacím systémem Ergo Fix pro bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Parádní designová trailová helma určená pro vyznavače trailů a XC.

Zobrazit více
Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A černá
Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A černá
1 399  Kč

Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A černá

Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A je designovaná podle posledních trail a XC trendů. Zvýšená ochrana zátylku, maximální odvětrávání, nastavitelný štítek do tří poloh, konstrukce helmy v technologií full-wrap in-mold a vnitřní polstrování vyrobené z jemného materiálu, to jsou hlavní znaky této parádní designové trailové helmy určené pro vyznavače trailů a XC.

 • Cyklistická helma R2 CROSS ATH32A
 • Technologie In-mold
 • Upínací systém Ergo Fix
 • 20 strategicky umístěných větracích otvorů
 • Síťka proti hmyzu
 • Odnímatelný štítek a polstrování
 • Jednoduchý systém upínání pod bradou pomocí pásku s přezkou
 • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078
 • Náhradní polstrování součástí helmy
 • Hmotnost: M 240g, L 260g
 • Velikost: M 56-58 cm, L 58-62 cm

IN-MOLD - moderní technologie výroby cyklistických přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován (vstřikován) přímo na polystyrenovou konstrukci, čímž vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy. Výsledná kompaktnost helmy zlepšuje tlumení nárazů díky lepšímu rozložení sil při nárazu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

FULL WRAP IN-MOLD R2 - Dokonalá ochrana celého obvodu hlavy pro maximální zvyšení bezpečnosti.

X-PROTECT R2 - Zvyšuje bezpečnost zvětšením a zesílením kritických partií.

ERGOFIX R2 - Upínací systém, který se přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy ve dvou osách (vertikální a horizontální). Ovládá se jednou rukou pomocí stahovacího kolečka.

AIR FLOW R2 - Důmyslný systém odvětrání nadbytečného tepla z helmy.

EASY LOCK R2 - Jednoduché a rychlé zapínání bezpečnostních pásků pod bradou zlepšuje usazení helmy na hlavě. Snižuje riziko pohybu helmy při nárazu a tím je docíleno zvýšené ochrany hlavy.

BUG NET R2 - Zabraňuje vniknutí létajícímu hmyzu během jízdy.

ANTIBACTERIAL R2 - Anti-bakteriální odnímatelné a pratelné polstrování absorbující pot.

PADDING R2 - Náhradní odnímatelné a pratelné polstrování se síťovinou proti hmyzu.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Pánská cyklistická helma
Barva Černá
Velikost M 56-58 cm, L 58-62 cm
Technologie IN-MOLD