Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Small

Kompaktní a praktická podsedlová brašna Selle Royal Saddle Bag ve velikosti S, která je ideální pro každodenní jízdy. Brašna nabízí dostatek místa pro převoz nářadí, náhradní duše, mobilního telefonu, tyčinky a klíčů. Brašna je vyrobena z odolného voděodolného materiálu a je kompatibilní se všemi sedly Selle Royal vybavenými ICS úchytem pro rychlé a jednoduché nacvaknutí.

Zobrazit více
Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Small
Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Small
399  Kč

Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Small

Kompaktní a praktická podsedlová brašna Selle Royal Saddle Bag ve velikosti S, která je ideální pro každodenní jízdy. Brašna nabízí dostatek místa pro převoz nářadí, náhradní duše, mobilního telefonu, tyčinky a klíčů.

Brašna je vyrobena z odolného voděodolného materiálu a je kompatibilní se všemi sedly Selle Royal vybavenými ICS úchytem pro rychlé a jednoduché nacvaknutí. Brašna je vybavena páskem se suchým zipem, kterým se brašna pro lepší stabilitu upíná k sedlovce.

  • Podsedlová brašna Selle Royal Saddle Bag ve velikosti S
  • Voděodolný materiál brašny a zipu
  • ICS úchyt pro rychlé a jednoduché nacvaknutí do sedel Selle Royal
  • Pásek se suchým zipem pro uchycení k sedlovce
  • Rozměr brašny 165 x 80 x 60 mm
  • Objem 0,6l
  • Hmotnost 123g
  • Kompatibilní sedla Selle Royal: Scientia, On Open, Respiro, Lookin, Vaia, Explora, Ellipse, Float, Avenue, Forum, Mach

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cyklistická brašna pod sedlo
Hmotnost 123g
Objem 0,6l