Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Medium

Kvalitní brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag ve velikosti M, která má dostatek prostoru pro věci, které potřebujete na každodenních vyjížďkách, jako jsou například telefon, klíče, náhradní duše, tyčinka, gel, nářadí nebo malá pumpička. Brašna je vyrobena z odolného voděodolného materiálu a je kompatibilní se všemi sedly Selle Royal vybavenými ICS úchytem pro rychlé a jednoduché nacvaknutí.

Zobrazit více
Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Medium
Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Medium
499  Kč

Brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag Medium

Kvalitní brašna pod sedlo Selle Royal Saddle Bag ve velikosti M, která má dostatek prostoru pro věci, které potřebujete na každodenních vyjížďkách, jako jsou například telefon, klíče, náhradní duše, tyčinka, gel, nářadí nebo malá pumpička. Uvnitř brašny naleznete také malou kapsu na drobnosti a pro lepší organizaci věcí. Vzadu brašny je praktické poutko pro přidělání blikačky.

Brašna je vyrobena z odolného voděodolného materiálu a je kompatibilní se všemi sedly Selle Royal vybavenými ICS úchytem pro rychlé a jednoduché nacvaknutí. Brašna je vybavena páskem se suchým zipem, kterým se brašna pro lepší stabilitu upíná k sedlovce.

  • Podsedlová brašna Selle Royal Saddle Bag ve velikosti M
  • Voděodolný materiál brašny a zipu
  • ICS úchyt pro rychlé a jednoduché nacvaknutí do sedel Selle Royal
  • Pásek se suchým zipem pro uchycení k sedlovce
  • Malá vnitřní kapsička na drobnosti
  • Poutko pro přidělání blikačky
  • Rozměr brašny 210 x 90 x 100 mm
  • Objem 1,2l
  • Hmotnost 163g
  • Kompatibilní sedla Selle Royal: Scientia, On Open, Respiro, Lookin, Vaia, Explora, Ellipse, Float, Avenue, Forum, Mach

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cyklistická brašna pod sedlo
Hmotnost 163g
Objem 1,2l