Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Explora Relaxed v unisex provedení s ergonomickým středovým kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu s integrovaným tlumičem otřesů v zadní části sedla. Měkčí sedlo určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex
1 399  Kč

Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex

Sedla Selle Royal Explora s ergonomickým středovým kanálkem jsou navržena tak, aby byla pohodlná na jakémkoliv povrchu. Nezáleží tedy, jestli jedete po silnici nebo v lehčím terénu. Polstrování s velkou vrstvou Royal Gelu, u verze Relaxed společně s integrovaným tlumičem otřesů v zadní části sedla, který funguje podobně jako klasický elastomer se postarají, abyste si svoji jízdu mohli bezstarostně užít. Lehce prohnutý profil tohoto sedla dovolí rychle najít tu správnou jízdní pozici a zároveň funguje i jako opora v prudkých stoupáních. Cestovní sedlo Selle Royal Explora Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Řada Relaxed je určena pro cyklisty jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 252 mm
  • Šířka sedla: 218 mm
  • Hmotnost sedla: 598g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své jedinečné trojrozměrné gelové struktuře zaručuje Royagel™ nejvyšší úroveň pohodlí a snižuje tlakové hodnoty o 40% ve srovnání se standardními výplňovými materiály.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

THERMOPLASTIC DAMPER SELLE ROYAL - Integrovaný termoplastický tlumič otřesů v zadní části sedla, který funguje jako elastomer pohlcující otřesy během jízdy a tiše absorbující i ty nejtvrdší nárazy.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola