Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex

Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex
Sleva 12%
Akce

Cestovní sedlo Selle Royal Explora Relaxed v unisex provedení s ergonomickým středovým kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu s integrovaným termoplastickým tlumičem otřesů v zadní části sedla. Měkčí sedlo určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex
1 319  Kč

Sedlo Selle Royal Explora Relaxed unisex

Sedla Selle Royal Explora s ergonomickým středovým kanálkem jsou navržena tak, aby byla pohodlná na jakémkoliv povrchu. Nezáleží tedy, jestli jedete po silnici nebo v lehčím terénu.

Polstrování s velkou vrstvou Royal Gelu, u verze Relaxed společně s integrovaným termoplastickým tlumičem otřesů v zadní části sedla, který funguje podobně jako klasický elastomer se postarají, abyste si svoji jízdu mohli bezstarostně užít.

Lehce prohnutý profil tohoto sedla dovolí rychle najít tu správnou jízdní pozici a zároveň funguje i jako opora v prudkých stoupáních.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Cestovní sedlo Selle Royal Explora Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Relaxed je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 253 mm
  • Šířka sedla: 218 mm
  • Hmotnost sedla: 598g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYALDíky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC CHANNEL SELLE ROYAL - Středový centrální kanálek navržený tak, aby ergonomicky kopíroval tvar těla, dopřál úlevu od tlaku v oblastech měkkých tkání a zároveň poskytl dostatečnou oporu v oblasti sedacích kostí. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

THERMOPLASTIC DAMPER SELLE ROYAL - Integrovaný termoplastický tlumič otřesů v zadní části sedla, který funguje jako elastomer pohlcující otřesy během jízdy a tiše absorbující i ty nejtvrdší nárazy.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola