Fotochromatické brýle R2 PEAK AT031T Antifog černá

Fotochromatické brýle R2 PEAK AT031T Antifog černá
Sleva 21%

Vyprodáno

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 PEAK AT031T v universálním tvaru, který je vhodný pro mnoho typů obličeje. Dokonalému usazení brýlí napomáhá výškově i stranově upravitelný nosník. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Antifog povrchová úprava vnitřní části čočky snižující riziko zamlžování čoček.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 PEAK AT031T Antifog černá
Fotochromatické brýle R2 PEAK AT031T Antifog černá
1 279  Kč

Fotochromatické brýle R2 PEAK AT031T Antifog černá

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 PEAK AT031T v universálním tvaru, který je vhodný pro mnoho typů obličeje. Dokonalému usazení brýlí napomáhá výškově i stranově upravitelný nosník. Díky nízké hmotnosti jsou brýly R2 PEAK absolutně komfortní a hodí se do všech podmínek. Dlouhodobě velmi oblíbené brýle značky R2.

Fotochromatické čočky brýlí R2 PEAK AT031T se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

Vnitřní části čočky jsou vybaveny ANTIFOG povrchovou úpravou, která snižuje riziko zamlžování čoček.

  • Barva rámu: Černý/lesklý
  • Barva čoček: Fotochromatická čirá do šedé, Antifog
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 0-3:

Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

Kategorie slunečního filtru 1: Světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%)

Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

ANTIFOG R2 - Povrchová úprava vnitřní části čočky, která snižuje riziko zamlžování čoček.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 77-11-130
Technologie PHOTOCHROMATIC R2