Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A13 černá/šedá

Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A13 černá/šedá
Sleva 15%
Akce

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063A13 s protiskluzovými a nastavitelnými stranicemi a nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom velmi odolného high-tec materiálu TR90. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Speciální filtr čoček BlueLight Blocker eliminuje škodlivé modré světlo, což snižuje míru únavy, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A13 černá/šedá
Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A13 černá/šedá
1 614  Kč

Fotochromatické brýle R2 RACER AT063A13 černá/šedá

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle R2 RACER AT063A13 jsou velmi oblíbeným modelem slunečních brýlí, který je vhodný na široké spektrum sportovních aktivit. Nastavitelný protiskluzový nosník a stranice pomáhají dokonalému usazení brýlí. TR90 materiál použitý při výrobě rámu zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných slunečních brýlí. Jeden z nejlehčích a nejodolnějších modelů brýlí od značky R2.

Fotochromatické čočky brýlí R2 RACER AT063A13 se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

Čočky brýlí R2 RACER AT063A13 jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

Čočky brýlí R2 RACER AT063A13 jsou nadto vybaveny speciálním filtrem BlueLight Blocker, který eliminuje škodlivé modré světlo, což snižuje míru únavy, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

  • Barva rámu: Černý, šedý/matný
  • Barva čoček: Fotochromatická čirá do šedé
  • Povrchová úprava čočky: BlueLight Blocker
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Fotochromatický nárazuvzdorný polykarbonát BlueLight Block
  • Kategorie slunečního filtru 1-3:
  • Světelná propustnost čočky: 80-17%
  • Báze čoček: 8C

Kategorie slunečního filtru 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)

Kategorie slunečního filtru 1: Světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%)

Kategorie slunečního filtru 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)

Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

PHOTOCHROMATIC R2 - Čočky se automaticky se ztmavují / zesvětlují podle intenzity slunečního svitu. Fotochromatizace je unikátní schopnost brýlí přizpůsobovat se aktuálním světelným podmínkám. Tato moderní technologie brýlových čoček dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek. Chemické vlastnosti čoček dokáží velmi rychle reagovat na aktuální intenzitu UV záření a ztmavovat nebo zesvětlovat tak čočku.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

BLUE LIGHT BLOCKER R2 - Filtr čočky eliminující škodlivé modré světlo. Snižuje únavu, bolesti hlavy a má blahodárné účinky na spánek.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 77-15-120
Technologie PHOTOCHROMATIC R2