Sportovní brýle R2 CROWN AT078Z černá

Sportovní brýle R2 CROWN AT078Z černá
Sleva 23%

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 CROWN AT078Z s protiskluzovými stranicemi a nastavitelným nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom super odolného high-tec materiálu TR90. Čočky brýlí R2 CROWN AT078Z jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. 

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 CROWN AT078Z černá
Sportovní brýle R2 CROWN AT078Z černá
846  Kč

Sportovní brýle R2 CROWN AT078Z černá

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 CROWN AT078Z s protiskluzovými stranicemi a nastavitelným nosníkem. Rám brýlí je vyroben z lehkého a přitom super odolného high-tec materiálu TR90, který zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto atraktivních slunečních brýlí. Královský model brýlí značky R2 vhodný na široké spektrum sportovních aktivit.

Čočky brýlí R2 CROWN AT078Z jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: Kouřová
  • Povrchová úprava čočky: Stříbrné zrcadlo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Světelná propustnost čočky: 15%
  • Báze čoček: 8C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

VENTILATION SYSTEM R2 - Vzduchová ventilace umožňující proudění vzduchu, které zamezuje mlžení.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 -  Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 70-16-135
Technologie PLATINIUM R2