Brašna na řidítka AGU Venture Handlebar Bag Black 17l

Velká a prostorná brašna na řídítka AGU Venture Handlebar Bag o celkovém objemu až 17l. Ideální bikepackingová brašna na dlouhé jízdy s rolovacím uzavíráním a pevným ​​připevněním k řidítkům pomocí systému několika přezek a popruhů. Brašna je vyrobená ze 100% recyklovaného DWR voděodolného materiálu Greensphere.

Zobrazit více
Brašna na řidítka AGU Venture Handlebar Bag Black 17l
Brašna na řidítka AGU Venture Handlebar Bag Black 17l
1 699  Kč

Brašna na řidítka AGU Venture Handlebar Bag Black 17l

Velká a prostorná brašna na řídítka AGU Venture Handlebar Bag o celkovém objemu až 17l.

Brašna je pevně ​​připevněná k řidítkům pomocí systému několika popruhů a nabízí tak cenný úložný prostor, aniž by negativně ovlivnila manipulaci s vaším kolem nebo jeho stabilitu během jízdy.

S touto velkou brašnou na řidítka z kolekce Venture můžete pohodlně převést cokoliv. Ať už se vydáte na bikepacking, plánujete dlouhou jízdu nebo jednoduše použijete tašku k převážení potravin. Nechte tašku dělat svou práci, abyste si mohli užívat cestování.

S přiloženými distančními podložkami vytvoříte dostatek místa pro bowdeny, hadičky nebo cyklopočítač a brašna tak na vašem kole nic nepoškodí. Vysoce kvalitní reflexní prvky 3M zaručují viditelnost za špatných světelných podmínek.

Brašna AGU Venture Handlebar Bag je vyrobená ze 100% recyklovaného Durable Water Repellent (DWR) voděodolného materiálu Greensphere s rolovacím uzavíráním, který chrání vaše vybavení před nečistotami a vlhkostí.

 • Brašna na řídítka AGU Venture Handlebar Bag
 • Umístění na řidítkách přímo před jezdcem
 • Uchycení na řidítka pomocí přezek a popruhů
 • Rolovací voděodolné uzavírání
 • Distanční podložky a popruhy s rychloupínacími přezkami
 • Kompresní popruhy
 • Bezpečnostní reflexní prvky 3M
 • Durable Water Repellent (DWR) povrchová úprava materiálu pro dokonalý odvod vody a nečistot
 • Vyrobena ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester
 • Rozměr brašny 65 x 15 x 15 cm
 • Objem 17l
 • Hmotnost 420g

DURABLE WATER REPELLENT AGU - Odolná vodoodpudivá povrchová úprava materiálu DWR u brašen AGU pro dokonalý odvod vody a nečistot.

GREENSPHERE AGU - Brašny značky AGU jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a ekologického materiálu Greensphere polyester.

AGU – AGU je tradiční holandská značka se sídlem v Alkmaaru založená již v roce 1966, kdy začala působit na nizozemském trhu jako jeden z největších dodavatelů komponentů a příslušenství na jízdní kola. Postupem času se pozornost firmy přesunula také k cyklistickému oblečení a doplňkům na jízdní kola. V 80. a 90. byla značka AGU oficiálním partnerem několika špičkových profi jezdců a profi stájí. Nejznámější profi partnerskou stájí se stala v roce 1996 nizozemská stáj Rabobank, která nyní působí v profi pelotonu pod názvem Team Jumbo-Visma, kde působí fenomén současné světové cyklistiky Wout van Aert nebo vítěz Tour de France z roku 2022 Jonas Vingegaard.

V naší nabídce AGU naleznete široký sortiment bikepackingových brašen na všechna možná i nemožná dobrodružství v sedle kola od krátkých každodenních vyjížděk až po vícedenní cyklo expedice. Značka AGU si velmi zakládá i na ekologii, brašny značky AGU jsou vyrobené z recyklovaných materiálů.

Určení Cyklistická brašna na řidítka
Hmotnost 420g
Objem 17l