Odmašťovač řetězu MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser 750ml

Vysokotlaký bezoplachový odmašťovač na řetěz a kazety jízdních kol ve spreji MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser. Odstranění odolné mastnoty a špíny je otázkou několika vteřin, spolehlivě funguje i na nejtvrdší voděodolné mazivo nebo řetězový vosk.

Zobrazit více
Odmašťovač řetězu MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser 750ml
Odmašťovač řetězu MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser 750ml
425  Kč

Odmašťovač řetězu MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser 750ml

Vysokotlaký bezoplachový odmašťovač na řetěz a kazety jízdních kol ve spreji MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser. S odmašťovačem MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser snadno a rychle odstraníte mastnotu a nečistoty i z těch nejhůře dostupných míst bez nutnosti oplachování. Po aplikaci se rychle vypaří a zanechává povrch čistý bez jakýchkoliv reziduí. Spolehlivě odstraňuje mastnotu i špínu a nekompromisně prostupuje i silnými usazeninami. MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser je vhodný především pro odmaštění řetězů a kazet jízdních kol.

  • Vysokotlaký turbo sprej
  • Během několika vteřin odstraní odolnou mastnotu a špínu
  • Funguje i na nejtvrdší voděodolné mazivo nebo řetězový vosk
  • Lze použít na řetězy, převody, mechaniku a jednotlivé komponenty jízdních kol.
  • Balení sprej 750ml

NÁVOD K POUŽITÍ MUC-OFF High-Pressure Quick Drying Degreaser:

1. Aplikujte sprej na špinavý povrch. Používejte v dobře větraném prostoru.

2. Pomocí štětce nebo hadru rozrušte všechnu velmi odolnou špínu. Zbytky špíny stačí setřít suchým hadrem.

3. Pak je již Váš řetěz čistý a připravený na mazání nebo jiné ošetření.

Pokud si nejste jisti kompatibilitou s povrchem nebo pokud má Vaše kolo jiné než tovární úpravy, vyzkoušejte sprej předem na malé ploše. Uchovávejte v chladu a suchu.

MUC-OFF – Muc-Off je anglická značka založená v roce 1991, kdy pánové Rex a Marilyn Trimnell začali pracovat s X-Lite UK. Jejich prvním výrobkem byl růžový čistič kola s povrchově aktivními látkami, který vyvinul Rex, muž posedlý detaily, pro své kolo, jelikož byl neustále frustrovaný z toho, jak dlouho mu trvá umýt kolo. V současné době nabízí značka Muc-Off kompletní sotiment na mytí jízdních kol, prostředky na ochranu i lesk a jedinečná cyklistická maziva. Výrobky značky Muc-Off používají cyklisté po celém světě včetně jezdců z profi týmů. V roce 2014 se Muc-Off stal oficiálním partnerem britského profi týmu SKY.

Určení Odmašťovač řetězu ve spreji