Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT fluo žlutá

Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT fluo žlutá
Novinka

Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT v univerzálním provedení v kombinaci několika typů elastických materiálů a sofistikovaného technického řešení postupné změny komprese pro zlepšení krevního oběhu a snížení otékání nohou. Ponožky jsou vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road. Unisex provedení ponožek.

Zobrazit více
Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT fluo žlutá
Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT fluo žlutá
229  Kč

Kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT fluo žlutá

Hladké kompresní cyklistické ponožky MOOSE Compress SPURT určené především pro cyklistiku. Jde u unikátní kombinaci několika typů elastických materiálů a sofistikovaného technického řešení postupné změny komprese. Celkové řešení výrobku přináší pohodu a podporu zvýšení výkonu každému závodníkovi. Postupná změna komprese je nastavena ke zlepšení krevního oběhu a snížení otékání nohou, což ve výsledku může pomoci se zlepšením výkonu zejména na dlouhých tratích. Materiál představuje mix špičkového polyamidového vlákna a několika typů elastanů. Unisex provedení ponožek.

  • Unikátní kombinaci několika typů elastických materiálů a sofistikovaného technického řešení postupné změny komprese
  • Pohoda a podpora zvýšení výkonu každému závodníkovi
  • Postupná změna komprese nastavena ke zlepšení krevního oběhu a snížení otékání nohou
  • Materiál představuje mix špičkového polyamidového vlákna a několika typů elastanů
  • Vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road
  • Unisex provedení ponožek
  • Velikosti: XS 36-37, S 38-39, M 40-41, L 42-43, XL 44-45, XXL 46-47
  • Materiál: 96% Polyamid, 4% Elastan

MOOSE – MOOSE je česká rodinná firma z Třebíče oficiálně založená v roce 2006, fungující již od roku 1992 jako firma PUMAX, se specializací na výrobu ponožek. Značka MOOSE těží z letitých zkušeností mateřské firmy PUMAX, která zajišťuje výrobu pro široké spektrum zákazníků. U všech MOOSE výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě. V současné době se značka MOOSE specializuje na výrobu sportovních ponožek, ale i na funkční mikiny a funkční spodní prádlo. Produkty značky MOOSE jsou oblíbené mezi rekreačními, aktivními i vrcholovými sportovci, firma také zajišťuje ve vlastní šicí dílně výrobu pro celou škálu zákazníků, a to od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky.

Materiál 96% Polyamid, 4% Elastan
Určení Univerzální kompresní cyklistické ponožky
Barva Žlutá fluo
Velikost XS, S, M, L, XL, XXL
Doporučené použití Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road