Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC šedá

Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC šedá
Novinka

Středně vysoké cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC s anatomickým polstrováním, které jsou ideální volbou hlavně pro letní jízdu v terénu. Velká plocha síťky na nártu zajistí rychlejší transport vlhkosti z chodidla, guma uprostřed chodidla zabrání nechtěnému pohybu ponožky při jízdě. Ponožky jsou vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Enduro, Trail a Gravel. Unisex provedení ponožek.

Zobrazit více
Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC šedá
Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC šedá
279  Kč

Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC šedá

Cyklistické ponožky MOOSE ENDURO XC jsou klasické offroad ponožky pro letní jízdu v terénu. K základní odolné ponožce je přidáno plyšování na kotnících, v chodidle a patě i špici. Na prstech je použitý plochý šev, chodidlo je doplněno elastickým páskem. Nárt ponožek je odvětrán pomocí síťky a veškeré plyšování je po vnější straně ještě zesíleno dodatečným materiálem.

MOOSE ENDURO XC ponožky jsou středně těžké z hlediska materiálů a hmotnosti. Středně vysoký střih, anatomické polstrování a zesílení dělají z tohoto modelu ideální volbu k použití jako opravdové offroadové ponožky na kolo i do drsného terénu. Pro dosažení maximální ochrany jezdce je na obou kotnících a Achillovce vyměkčení. V chodidle je anatomicky tvarované froté, špička a pata jsou rovněž polstrované. Pro vyvážení extra polstrování je na nártu velká plocha síťky pro rychlejší transport vlhkosti z chodidla. Uprostřed chodidla je guma zabraňující nechtěnému pohybu ponožky při nošení. Zvýšená odolnost ponožky je podpořena extra krycím materiálem v polstrovaných oblastech. Použitá kombinace polyamidů a polyesterového dvojitého vlákna dodává ponožce poměrně dobrou odolnost proti oděru. Unisex provedení ponožek.

  • Klasické offroad ponožky středně vysokého střihu pro letní jízdu v terénu
  • Vyměkčení na obou kotnících a Achillově patě
  • Anatomicky tvarované froté v chodidle
  • Polstrovaná špička a pata
  • Velká plocha síťky na nártu pro rychlejší transport vlhkosti z chodidla
  • Extra krycí materiál v polstrovaných oblastech pro zvýšenou odolnost ponožky
  • Vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Enduro, Trail a Gravel
  • Unisex provedení ponožek
  • Velikosti: XS 36-37, S 38-39, M 40-41, L 42-43, XL 44-45, XXL 46-47
  • Materiál: 54% Polyamid, 43% Polyester, 3% Elastan

MOOSE – MOOSE je česká rodinná firma z Třebíče oficiálně založená v roce 2006, fungující již od roku 1992 jako firma PUMAX, se specializací na výrobu ponožek. Značka MOOSE těží z letitých zkušeností mateřské firmy PUMAX, která zajišťuje výrobu pro široké spektrum zákazníků. U všech MOOSE výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě. V současné době se značka MOOSE specializuje na výrobu sportovních ponožek, ale i na funkční mikiny a funkční spodní prádlo. Produkty značky MOOSE jsou oblíbené mezi rekreačními, aktivními i vrcholovými sportovci, firma také zajišťuje ve vlastní šicí dílně výrobu pro celou škálu zákazníků, a to od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky.

Materiál 54% Polyamid, 43% Polyester, 3% Elastan
Určení Univerzální cyklistické ponožky
Barva Šedá
Velikost XS, S, M, L, XL, XXL
Doporučené použití Cross-Country, All Mountain, Enduro, Trail, Gravel