Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino černá

Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino černá
Novinka

Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino jsou velmi příjemné vyšší zimní vlněné ponožky určené zejména pro silničáře a jezdce do lehčího terénu. Kvalitní vlna doplněna o zesilovací polyamidy a elastické vlákno zajistí dobré termoizolační vlastnosti a stabilitu na noze. Ponožky jsou vhodné pro Cross-Country, Road a Gravel. Unisex provedení ponožek.

Zobrazit více
Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino černá
Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino černá
299  Kč

Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino černá

Cyklistické ponožky MOOSE HURRICANE Merino jsou zimní vlněné vyšší ponožky určené zejména pro silničáře a jezdce do lehčího terénu. Základová tenčí vlněná ponožka je doplněna o zesílené plyšování na Achilovce, v chodidle, patě a špici. Špice je uzavřena plochým švem a v chodidle je umístěn elastický pásek.

MOOSE HURRICANE Merino jsou velmi příjemné vyšší zimní ponožky na cyklistiku. Technické řešení vychází z letních ponožek, jako základový materiál je však použita vlna. Tenká vnitřní vlněná ponožka je doplněna o zesilované plyšování na Achilovce, v patě, v chodidle i špici. Lehké odvětrání prstů je spojeno s použitým plochým švem. Proti posuvům ponožky je chodidlo dále doplněno o elastický pásek. Největší podíl materiálů představuje kvalitní vlna, která je dále doplněna o zesilovací polyamidy a elastické vlákno. Výsledná kombinace má tedy dobré termoizolační vlastnosti a zároveň dobře drží na noze. Jakkoliv může u vlny dojít k drobnému žmolkování, polyamidy zajišťují překvapivě dlouhou životnost. Unisex provedení ponožek.

  • Velmi příjemné vyšší zimní vlněné ponožky určené zejména pro silničáře a do lehčího terénu
  • Zesílené plyšování na Achilovce, v chodidle, patě a špici
  • Elastický pásek proti posuvům ponožky v chodidle
  • Špice uzavřena plochým švem
  • Kvalitní vlna doplněna o zesilovací polyamidy a elastické vlákno
  • Dobré termoizolační vlastnosti a stabilita na noze
  • Vhodné pro Cross-Country, Road a Gravel
  • Unisex provedení ponožek
  • Velikosti: XS 36-37, S 38-39, M 40-41, L 42-43, XL 44-45, XXL 46-47
  • Materiál: 55% Vlna, 42% Polyamid, 3% Elastan

MOOSE – MOOSE je česká rodinná firma z Třebíče oficiálně založená v roce 2006, fungující již od roku 1992 jako firma PUMAX, se specializací na výrobu ponožek. Značka MOOSE těží z letitých zkušeností mateřské firmy PUMAX, která zajišťuje výrobu pro široké spektrum zákazníků. U všech MOOSE výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě. V současné době se značka MOOSE specializuje na výrobu sportovních ponožek, ale i na funkční mikiny a funkční spodní prádlo. Produkty značky MOOSE jsou oblíbené mezi rekreačními, aktivními i vrcholovými sportovci, firma také zajišťuje ve vlastní šicí dílně výrobu pro celou škálu zákazníků, a to od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky.

Materiál 55% Vlna, 42% Polyamid, 3% Elastan
Určení Univerzální cyklistické merino ponožky
Barva Černá
Velikost XS, S, M, L, XL, XXL
Technologie Merino
Doporučené použití Cross-Country, Road, Gravel