Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino černá

Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino černá
Novinka

Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino jsou teplé cyklistické ponožky s vysokým podílem Merino vlny určené hlavně do zimních treter. Tvarové plyšování ve vybraných zónách spolu s kombinací vlny a polyamidu přináší velkou hřejivost a ochranu proti chladu a mrazu. Ponožky jsou vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road. Unisex provedení ponožek.

Zobrazit více
Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino černá
Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino černá
379  Kč

Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino černá

Cyklistické ponožky MOOSE NORDKAPP Merino jsou teplé cyklistické ponožky určené hlavně do zimních treter. Vysoký podíl Merino vlny, zesílení na holeni, kotnících, Achillově patě, špici a chodidle zajistí dokonalou ochranu proti chladu a mrazu. Také síťka je redukována na malé větrací kanálky. Vyšší podíl gumy v lýtku a elastickém pásku v chodidle drží ponožku na místě. Špice má plochý šev.

MOOSE NORDKAPP Merino představuje nejvyšší, respektive nejteplejší model z cyklistických ponožek MOOSE. Pro nošení jsou ideální zimní, méně těsné tretry. Jde o atypickou plyšovanou konstrukci s tzv. tvarovým plyšováním ve vybraných zónách, a to zejména na holeni, kotnících a chodidle. Také pata a špice jsou plyšované a extra zesílené polyamidovým vláknem. Větrání je redukováno na poměrně malý obvodový kanálek. Špice je zakončena plochým netlačícím švem. Kombinace vlny a polyamidu přináší velkou hřejivost spolu s dlouhou výdrží a odolností. Unisex provedení ponožek.

  • Teplé cyklistické ponožky určené hlavně do zimních treter
  • Tvarové plyšování ve vybraných zónách
  • Pata a špice extra zesílené polyamidovým vláknem
  • Malý obvodový větrací kanálek
  • Špice zakončena plochým netlačícím švem
  • Kombinace vlny a polyamidu pro velkou hřejivost
  • Vhodné pro Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road
  • Unisex provedení ponožek
  • Velikosti: XS 36-37, S 38-39, M 40-41, L 42-43, XL 44-45, XXL 46-47
  • Materiál: 75% vlna SilverWool/Merino, 10% Polypropylen, 10% Polyamid, 5% Elastan

MOOSE – MOOSE je česká rodinná firma z Třebíče oficiálně založená v roce 2006, fungující již od roku 1992 jako firma PUMAX, se specializací na výrobu ponožek. Značka MOOSE těží z letitých zkušeností mateřské firmy PUMAX, která zajišťuje výrobu pro široké spektrum zákazníků. U všech MOOSE výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě. V současné době se značka MOOSE specializuje na výrobu sportovních ponožek, ale i na funkční mikiny a funkční spodní prádlo. Produkty značky MOOSE jsou oblíbené mezi rekreačními, aktivními i vrcholovými sportovci, firma také zajišťuje ve vlastní šicí dílně výrobu pro celou škálu zákazníků, a to od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky.

Materiál 75% vlna SilverWool/Merino, 10% Polypropylen, 10% Polyamid, 5% Elastan
Určení Univerzální cyklistické merino ponožky
Barva Černá
Velikost XS, S, M, L, XL, XXL
Technologie Merino
Doporučené použití Cross-Country, All Mountain, Trail, Gravel a Road