Sportovní brýle R2 EDGE AT101E černá

Sportovní brýle R2 EDGE AT101E černá
Sleva 19%
Akce

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 EDGE AT101E oblíbené pro svoje sportovní vlastnosti, moderní design a funkcionalitu. Protiskluzové usazení přinese pohodu i při intenzivním výkonu, vysokou odolnost zajistí kvalitní materiál Grilamid TR90. Čočky brýlí v HD technologii zvyšují kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra.

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 EDGE AT101E černá
Sportovní brýle R2 EDGE AT101E černá
1 133  Kč

Sportovní brýle R2 EDGE AT101E černá

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 EDGE AT101E oblíbené pro svoje sportovní vlastnosti, moderní design a funkcionalitu. Protiskluzové usazení přinese pohodu i při intenzivním výkonu, vysokou odolnost zajistí kvalitní materiál Grilamid TR90.

HD technologie čoček u brýlí R2 EDGE AT101E zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Brýle s technologií čoček HD jsou vhodné na trailování v lese, silniční cyklistiku i běžecké lyžování.

Čočky brýlí R2 EDGE AT101E jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Černý/matný
  • Barva čoček: Růžová
  • Povrchová úprava čočky: Modré revo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Vysoce kontrastní HD Tech nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Světelná propustnost čočky: 14%
  • Báze čoček: 7C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

HD R2 - HD technologie čoček zvyšuje kontrastní vidění cíleně vybraných barev z přirozeného barevného spektra. Díky HD čočkám jsme tedy schopni vidět klíčové detaily v prostředí kontrastněji, což následně pomáhá mozku rychleji a přesněji reagovat. HD technologie toho dosahuje tím, že v přirozeném barevném spektru záměrně výrazně zdůrazňuje či naopak potlačuje barvy tak, aby nejdůležitější prvky v prostředí okolo nás jasně a výrazně vystoupily a byly co nejvíc zřetelné. Například stopu v bílém sněhu (SKI), trail v lese (MTB) či strukturu vozovky (ROAD).

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Černá
Velikost 134-0-120
Technologie HD R2