Mazivo Finish Line Teflon Plus Dry 500ml

Univerzální mazivo Finish Line Teflon Plus Dry ve spreji vhodné do terénu i na silnici určené především do suchých podmínek. Skvěle odolává tlaku a smytí, nelepí na sebe nečistoty a je použitelné i pro čepy přehazovaček a do bowdenů.

Zobrazit více
Mazivo Finish Line Teflon Plus Dry 500ml
Mazivo Finish Line Teflon Plus Dry 500ml
399  Kč

Mazivo Finish Line Teflon Plus Dry 500ml

Univerzální mazivo Finish Line Teflon Dry Plus ve spreji vhodné do terénu i na silnici. Hodí se spíše do suchých podmínek. Obsahuje lehké syntetické oleje s mikroskopickými částicemi Teflon od firmy DuPont. Díky nízké viskozitě snadno proniká i do špatně přístupných míst, kde zasychá a vytváří kluzký film. Finish Line Teflon Plus Dry  skvěle odolává tlaku a smytí, a přitom na sebe nelepí nečistoty. Finish Line Teflon Plus Dry  je vhodný i pro čepy přehazovaček a do bowdenů.

  • Univerzální mazivo Finish Line Teflon Plus Dry ve spreji vhodné do terénu i na silnici
  • Určené především do suchých podmínek
  • Obsahuje lehké syntetické oleje s mikroskopickými částicemi Teflon
  • Skvěle odolává tlaku a smytí, nelepí na sebe nečistoty
  • Vhodné mazivo i pro čepy přehazovaček a do bowdenů
  • Balení sprej 500ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Univerzální mazivo ve spreji