Pánské sedlo Selle Royal Ellipse Moderate TESTOVACÍ

Pánské sedlo Selle Royal Ellipse Moderate TESTOVACÍ
Sleva 25%

Pánské cestovní sedlo Selle Royal Ellipse Moderate s centrálním anatomickým výřezem a 3D Skingelem zaručují maximální pohodlí snížením tlaku na citlivé tkáně a zároveň zlepšují ventilaci. Sedlo je určené pro výletní a hobby cyklisty pro jízdy rekreačního stylu. Sedlo jsme použili na testovacím kole, najeto cca 50km, jinak je nepoužité, v originálním Selle Royal balení. Sedlo má pouze nepatrné odřeniny na lyžinách z montáže na sedlovku.

Zobrazit více
Pánské sedlo Selle Royal Ellipse Moderate TESTOVACÍ
Pánské sedlo Selle Royal Ellipse Moderate TESTOVACÍ
1 049  Kč

Pánské sedlo Selle Royal Ellipse Moderate TESTOVACÍ

Sedlo jsme použili na testovacím kole, najeto cca 50km, jinak je nepoužité v originálním Selle Royal balení. Sedlo má pouze nepatrné odřeniny na lyžinách z montáže na sedlovku.

Sedla Selle Royal Ellipse s centrálním anatomickým výřezem a 3D Skingelem zaručují maximální pohodlí snížením tlaku na citlivé tkáně a zároveň zlepšují ventilaci. Pro větší ochranu boků sedla proti odření je přidána druhá odolnější vrstva. Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů. Pánské cestovní sedlo Selle Royal Ellipse Moderate ocení všichni výletní a hobby cyklisté jezdící rekreačním stylem.

Řada Moderate je určena pro cyklisty jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 276 mm
  • Šířka sedla: 180 mm
  • Hmotnost sedla: 474g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

3D SKINGEL SELLE ROYAL - Pokročilý flexibilní systém, kde je Royagel™ strategicky umístěn podle anatomických potřeb jezdce, což znamená nižší hmotnost sedla při zachování snížení tlaku ma perineální a ischiální oblasti až o 40%.

DOUBLE-COVER SIDE PROTECTION SELLE ROYAL - Dvouvrstvý materiál nanesený na boky sedla pro dvojnásobnou odolnost proti nárazům a oděru.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vaccum Light je patentovaná technologie sedel Selle Royal, která umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a proto bylo odolné proti vodě. Sedla vyrobená touto výrobní metodou jsou navíc o 20% lehčí než běžná sedla v této kategorii.

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Pánské sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie 3D Skingel
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola