Mazivo Finish Line Cross Country Wet sprej 240ml

Univerzální odolné mazivo Finish Line Cross Country Wet ve spreji určené do extrémních podmínek vhodné na řetěz, čepy měničů a rolničky v přehazovačce. Díky svému složení funguje nejen v blátě, ale i za silného deště nebo při častých průjezdech brody.

Zobrazit více
Mazivo Finish Line Cross Country Wet sprej 240ml
Mazivo Finish Line Cross Country Wet sprej 240ml
389  Kč

Mazivo Finish Line Cross Country Wet sprej 240ml

Univerzální mazivo Finish Line Cross Country Wet ve spreji je odolné mazivo určené do extrémních podmínek. Díky složení ze syntetických olejů s vysokou viskozitou, speciálních polymerů a látek proti opotřebení dokáže skvěle fungovat nejen v blátě, ale i za silného deště nebo při častých průjezdech brody. Finish Line Cross Country Wet je mazivo vhodné na řetěz, čepy měničů a rolničky v přehazovačce. Pro svoji vysokou viskozitu se nehodí do bowdenů.

  • Univerzální odolné mazivo Finish Line Cross Country Wet ve spreji určené do extrémních podmínek
  • Složeno ze syntetických olejů s vysokou viskozitou a speciálních polymerů
  • Funguje nejen v blátě, ale i za silného deště nebo při častých průjezdech brody
  • Vhodné na řetěz, čepy měničů a rolničky v přehazovačce
  • Pro svoji vysokou viskozitu se nehodí do bowdenů
  • Balení sprej 240ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Univerzální mazivo ve spreji