Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) 60ml

Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) 60ml
Novinka

Univerzální mazivo Finish Line Dry Lube (BN) vhodné do terénu i na silnici určené především do suchých a prašných podmínek. Vylepšeno o keramické nanočástice nitridu boritého, který vytváří na řetězu voskový film nelepící nečistoty.

Zobrazit více
Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) 60ml
Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) 60ml
169  Kč

Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) 60ml

Univerzální mazivo Finish Line Dry Lube (BN) vhodné do terénu i na silnici. Finish Line Dry Lube (BN) je nyní vylepšeno o keramické nanočástice nitridu boritého. Tato technologie vytváří na řetězu voskový film, který nelepí nečistoty, má malý odpor tření a prodlužuje intervaly mazání. Řetěz díky tomu vydrží dlouho čistý.

Mazivo Finish Line Dry Lube (BN) se hodí spíše do suchých, prašných podmínek, ale zvládne i středně vlhké podmínky. Je také vhodné i pro čepy přehazovaček a do bowdenů. Finish Line Dry Lube (BN) poskytuje optimální účinnost hnacího ústrojí bez přitahování nadměrného množství nečistot.

  • Univerzální mazivo Finish Line Dry Lube (BN) vhodné do terénu i na silnici
  • Určené především do suchých a prašných podmínek
  • Vylepšeno o keramické nanočástice nitridu boritého
  • Voskový film nelepící nečistoty
  • Vhodné mazivo i pro čepy přehazovaček a do bowdenů
  • Balení kapátko 60ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Univerzální mazivo