Mazivo Finish Line Pedal and Cleat Lubricant 150ml

Mazivo Finish Line Pedal and Cleat Lubricant 150ml
Novinka

Mazivo na pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant ve spreji určené pro pravidelnou údržbu zajišťující optimální výkon a dlouhou životnost nášlapných pedálů. Vylepšeno vysoce výkonnými keramickými nanočásticemi nitridu boritého. Odstraňuje nepříjemné vrzání, zrychlí nacvaknutí do pedálů a usnadní vycvaknutí z pedálů.

Zobrazit více
Mazivo Finish Line Pedal and Cleat Lubricant 150ml
Mazivo Finish Line Pedal and Cleat Lubricant 150ml
289  Kč

Mazivo Finish Line Pedal and Cleat Lubricant 150ml

Mazivo na pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant ve spreji určené pro pravidelnou údržbu zajišťující optimální výkon a dlouhou životnost nášlapných pedálů. Nová generace Finish Line Pedal & Cleat Lubricant maziva je vylepšena vysoce výkonnými keramickými nanočásticemi nitridu boritého, které na povrchu vytvoří suchou vrstvu bez fluoropolymerů. Tato vrstva není mastná, nevytváří žádné fleky a odpuzuje vodu a nečistoty. Díky mazivu Finish Line Pedal & Cleat Lubricant se odstraní nepříjemné vrzání, zrychlí nacvaknutí do pedálů a usnadní vycvaknutí z pedálů. Mazivo na pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant je vhodné na všechny druhy MTB a silničních pedálů. Schváleno značkou Speedplay.

  • Mazivo na pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant ve spreji určené pro pravidelnou údržbu nášlapných pedálů
  • Zajišťuje optimální výkon a dlouhou životnost nášlapných pedálů
  • Vylepšeno vysoce výkonnými keramickými nanočásticemi nitridu boritého
  • Odstraňuje nepříjemné vrzání, zrychlí nacvaknutí do pedálů a usnadní vycvaknutí z pedálů
  • Schváleno značkou Speedplay
  • Balení sprej 150ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Mazivo na pedály ve spreji