Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser 350ml

Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser ve spreji je silný odmašťovač s výkonnými přírodními citrusovými výtažky, který je určený na černou špínu a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků. Finish Line Citrus Degreaser je netoxický a rozložitelný.

Zobrazit více
Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser 350ml
Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser 350ml
319  Kč

Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser 350ml

Čistící prostředek Finish Line Citrus Degreaser ve spreji je silný odmašťovač, který si hravě poradí i s černou špínou a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků. Omyté části je nutné opláchnout vodou. Finish Line Citrus Degreaser je netoxický a rozložitelný. Výkonné přírodní citrusové výtažky dokonale rozloží a odstraní mastnotu, oleje a vosky usazené na hnacím ústrojí.

POZNÁMKA: při použití neředěného koncentrátu může Citrus BioSolvent™ poškodit některé gumové, plastové a karbonové materiály. Vždy konkrétní povrch nejdříve otestujte. Pro běžné čištění můžete ředit vodou.

  • Silný odmašťovač Finish Line Citrus Degreaser ve spreji s výkonnými přírodními citrusovými výtažky
  • Určený na černou špínu a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků
  • Omyté části je nutné opláchnout vodou
  • Netoxický a rozložitelný
  • Balení sprej 350ml

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Čistič ve spreji