Montážní gel Finish Line Fiber Grip 50g

Přípravek Finish Line Fiber Grip speciálně navržený pro zvýšení tření mezi karbonovými povrchy, což zamezuje posouvání říditek a zasouvání sedlovky. Montážní gel v tubě Finish Line Fiber Grip eliminuje možnost způsobení vnitřní praskliny a únavu dílů z uhlíkových vláken.

Zobrazit více
Montážní gel Finish Line Fiber Grip 50g
Montážní gel Finish Line Fiber Grip 50g
259  Kč

Montážní gel Finish Line Fiber Grip 50g

Přípravek Finish Line Fiber Grip speciálně navržený pro zvýšení tření mezi karbonovými povrchy, což zamezuje posouvání říditek a zasouvání sedlovky.

Díky montážnímu gelu v tubě Finish Line Fiber Grip není potřeba příliš utahovat objímky pro dosažení bezpečného spojení, což eliminuje možnost způsobení vnitřní praskliny a únavu dílů z uhlíkových vláken.

Finish Line Fiber Grip byl testován a schválen předními výrobci komponentů z uhlíkových vláken.

  • Přípravek Finish Line Fiber Grip speciálně navržený pro zvýšení tření mezi karbonovými povrchy
  • Zamezení posouvání říditek a zasouvání sedlovky
  • Eliminace možnosti způsobení vnitřní praskliny a únavy dílů z uhlíkových vláken
  • Testováno a schváleno předními výrobci komponentů z uhlíkových vláken
  • Balení tuba 50g

FINISH LINE – FINISH LINE je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních produktů. Společnost Finish Line nabízí vysoce kvalitní produkty od roku 1988. V současné době vyrábí na Long Islands, N.Y. přes dvacet různých výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola, které jsou distribuovány ve více než 45 zemích světa.

Firma Finish Line začala v roce 1996 úzce spolupracovat s laboratořemi společnosti DuPont. Díky tomuto spojení obsahují společně vyvíjené produkty nejvyspělejší technologie maziv, jelikož DuPont je nejen díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Finish Line byla udělena exkluzivní práva ke značce Teflon a souvisejícím technologiím používaným ve výrobě. Ve spolupráci s profesionálními týmy Giant, Scott, Commencal a Trek se firma úzce věnuje výzkumu a vývoji, abys s ohledem na ochranu životního prostředí a vysokých bezpečnostních standardech pokročila dále při hledání nejvyšší možné účinnosti svých výrobků.

Určení Montážní gel v tubě pro zvýšení tření