Sedlo Selle Royal Respiro Moderate unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Respiro Moderate v unisex provedení v ergonomickém designu s technologií Royalgel ™ vybavené ventilačním kanálkem, který snižuje tlak v perineální oblasti a zároveň zlepšuje odvětrávání. Sedlo je určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Respiro Moderate unisex
Sedlo Selle Royal Respiro Moderate unisex
1 799  Kč

Sedlo Selle Royal Respiro Moderate unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Respiro Moderate v unisex provedení je velmi pohodlné univerzální sedlo se širokými větracímy otvory. Specifický tvar sedla zabraňuje tvorbě pnutí na středu genitální oblasti a vyrovnává tlaky stran větracího otvoru, který by mohl negativně působit na citlivé a choulostivé tkáně.

Komfortu napomáhá střední odpružení v zadní části sedla, které tvoří dokonalý kompromis mezi tuhými a odpruženými sedly. Střední elastomery sedla pohlcují otřesy během jízdy a zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

Ergonomický design pomáhá zabránit tlaku na nervy a cévy, stejně jako na prostatu. Výsledkem je optimalizace krevního oběhu v oblasti genitálií a zamezení pocitu znecitlivění. Cestovní sedlo Selle Royal Respiro Moderate v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící rekreačním stylem.

Anatomicky navržené sedlo s technologií Royalgel™ je vybavené ventilačním kanálkem, který snižuje tlak v perineální oblasti a zároveň zlepšuje odvětrávání. Technologie Royalgel™ dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách. Tyto funkce se kombinují u jednoho z nejmodernějších produktů řady Selle Royal tak, aby dopřály pohodlí a úlevu i po delším používání a zajistily nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování.

Chladivý materiál Microtex na povrchu sedla odráží sluneční záření a udržuje tak až o 25°C nižší teplotu než standartní černá sedla, takže můžete bez obav nechat své kolo na sluníčku.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Ochrannné vložky Scuff Guards na bocích sedla zvyšují jeho odolnost proti odření nebo roztržení.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Moderate je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 277 mm
  • Šířka sedla: 182 mm
  • Hmotnost sedla: 535g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

VENTILATION CHANNEL SELLE ROYAL - Unikátní a jedinečná vlastnost sedla, specifická pro řadu Respiro, která zaručuje velmi dobré odvětrávání a zároveň uvolňuje tlak na perineální oblast. Nenechte si jízdu zkazit vysokou teplotou. Větrání žene čerstvý, studenější vzduch skrz sedlo do ergonomického středového výřezu a vy si můžete užít jízdu bez nepříjemného pocení!

COOL COVER SELLE ROYAL - Speciální složení povrchu sedla odráží sluneční záření a udržuje tak až o 25°C nižší teplotu než standartní černá sedla, takže můžete bez obav nechat své kolo na sluníčku.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem. 

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

SCUFF GUARDS SELLE ROYAL - Ochranné vložky na bocích sedla zvyšující jeho odolnost proti odření nebo roztržení. Řekněte NE roztrhaným hranám sedla a opřete své kolo opravdu kdekoliv o cokoliv.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

ŘADA RESPIRO - Pokud za horkého počasí ponecháte své kolo na slunci anebo se vydáte na dlouhou vyjížďku, může se teplota sedla vašeho kola radikálně zvýšit. Zaskočí vás nepříjemný pocit pocení a nepohodlí, které se mohou postupně přeměnit v bolest. Respiro znamená v překladu z italštiny dýchání. Značka Respiro, která patří pod křídla tradiční italské klasiky ve výrobě sedel, společnosti Selle Royal, která vyrábí i sedla fi’zi:k, se snaží zabránit těmto negativním jevům tím, že snižuje teplotu sedla o 25%. Využívá chladivých vlastností materiálu Microtex a zároveň přínosu větracího otvoru. Respiro je řada sedel, která svým anatomickým tvarem maximální měrou splňuje odlišné nároky mužů a žen. Respiro - Start Cool, Stay Cool.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola