Sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic v unisex provedení s robustním a poddajným polstrováním Foam Matrix se zadní bezpečnostní reflexní částí na sedle. Pohodlné sedlo s centrálním středovým kanálkem určené pro výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy ve sportovním stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic unisex
689  Kč

Sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Vivo Reflective Athletic v unisex provedení vám kryje záda velkou reflexní plochou na zadní části sedla. Díky skvělému tvaru s centrálním středovým kanálkem pro lepší rozložení tlaku na intimní partie si užijete pohodlnou jízdu bez zbytečných otlačenin. Buďte v bezpečí a vidět na vašich toulkách městem!

Robustní a poddajné polstrování Foam Matrix zajistí pevnější oporu na kratší vyjížďky pro všichny aktivní hobby cyklisty i cyklistky jezdící ve sportovnějším stylu.

Řada Athletic je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící ve sportovním posedu se sklonem zad 0-45°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 249 mm
  • Šířka sedla: 160 mm
  • Hmotnost sedla: 375g
  • Barva: černá
  • Řada Athletic: 0-45° (sportovní posed se sklonem zad 0-45°)

FOAM MATRIX SELLE ROYAL - Robustní ale stále poddajné polstrování pro každodenní ježdění. Pokud hledáte pevnější oporu pro kratší vyjížďky, sedlo s polstrováním Foam Matrix je tou správnou odpovědí.

ERGONOMIC CHANNEL SELLE ROYAL - Středový centrální kanálek navržený tak, aby ergonomicky kopíroval tvar těla, dopřál úlevu od tlaku v oblastech měkkých tkání a zároveň poskytl dostatečnou oporu v oblasti sedacích kostí. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

REFLECTIVE FILM SELLE ROYAL - Zadní bezpečnostní reflexní část na sedle, která vám bude krýt záda, když vám přestane fungovat zadní blikačka. Nezapomeňte, že pokud jezdíte po městě nebo vyrážíte i dál do divočiny, je nezbytné, abyste byli vždy vidět.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Foam Matrix
Doporučené použití MTB nebo treková kola a městská nebo cestovní kola