Sportovní brýle Tifosi Sledge Matte Black (Smoke/AC Red/Clear)

Sportovní brýle Tifosi Sledge Matte Black (Smoke/AC Red/Clear)
Sleva 5%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Sledge se třemi výměnnými skly pro přizpůsobení brýlí k aktuálním světelným podmínkám. Univerzální tvar brýlí, který se hodí nejen na cyklistiku, ale i na další široké spektrum sportovních aktivit a přitom opravdu dobře sedne téměř komukoli.

Zobrazit více
Sportovní brýle Tifosi Sledge Matte Black (Smoke/AC Red/Clear)
Sportovní brýle Tifosi Sledge Matte Black (Smoke/AC Red/Clear)
1 899  Kč

Sportovní brýle Tifosi Sledge Matte Black (Smoke/AC Red/Clear)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Sledge se třemi výměnnými skly jsou perfektní volbou pro cyklisty všech úrovní. Ať jsi příležitostný jezdec nebo závodník, tyto cyklistické brýle zlepší tvůj výkon a udrží tě v pohodlí i na těch nejdelších a nejnáročnějších vyjížďkách.

Brýle Tifosi Sledge mají odvětraná skla s velkými větracími otvory, které umožňují maximální proudění vzduchu a zároveň chrání vaše oči před nečistotami. Jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak pohodlně sedí na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Balení brýlí Tifosi Sledge obsahuje jedny základní skla a dvě výměnná skla pro různé světelné podmínky, od jasných slunečných dnů až po zatažené nebo stinné podmínky.

Kategorie slunečních filtrů u skel brýlí Tifosi Sledge Matte Black:

  • 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%)
  • 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%)
  • 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)

  • Barva rámu: Matně černá/černá
  • Barva základních skel: Kouřová
  • Barva náhradních skel: AC červená, Čirá
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 37g
  • Obal na brýle: Pevné pouzdro + obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle s výměnnými skly
Barva Černá
Velikost Univerzální M-L