Sportovní brýle R2 WHEELLER AT038Q neonově žlutá

Sportovní brýle R2 WHEELLER AT038Q neonově žlutá
Sleva 5%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 WHEELLER AT038Q s plochými a tenkými straničkami, 3D nastavitelným protiskluzovým nosníkem a rámem z lehkého a přitom velmi odolného high-tec materiálu TR90.

Zobrazit více
Sportovní brýle R2 WHEELLER AT038Q neonově žlutá
Sportovní brýle R2 WHEELLER AT038Q neonově žlutá
854  Kč

Sportovní brýle R2 WHEELLER AT038Q neonově žlutá

Sportovní cyklistické sluneční brýle R2 WHEELLER AT038Q jsou sportovní stylovka, která je díky plochým a tenkým straničkám super pohodlná a přitom vůbec neklouže. 3D nastavitelný protiskluzový nosník pomáhá dokonalému usazení brýlí. TR90 materiál použitý při výrobě rámu zásadně snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných slunečních brýlí.

Čočky brýlí R2 WHEELLER AT038Q jsou pokryté speciální zrcadlovou Platinium vrstvou. Tato vrstva výrazně omezuje množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou část odrazí. Zrcadlová vrstva Platinum je navíc otěru odolná.

  • Barva rámu: Neonově žlutý, černý/matný
  • Barva čoček: Kouřová
  • Povrchová úprava čočky: Stříbrné zrcadlo
  • Materiál rámu: Grilamid TR90
  • Materiál čoček: Nárazuvzdorný polykarbonát
  • Kategorie slunečního filtru 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%)
  • Světelná propustnost čočky: 14%
  • Báze čoček: 8C

TR90 R2 - Extrémně lehký a přitom velmi odolný high-tec materiál s nadprůměrnou pružností a tvarovou pamětí a zvýšeným komfortem při nošení. Brýle vyrobené z TR90 poskytnou maximální ochranu zraku.

ANTISLIP R2 - Protiskluzové nosníky a straničky. Zamezují skluzu brýlí, které perfektně drží na obličeji.

FLEXIPAD R2 - Lze upravit pro téměř každý obličej. Zajišťuje větší pohodlí při nošení, nosník lze přizpůsobit tvaru nosu.

PLATINIUM LENSES R2 - Výrazně snižují námahu očí díky speciální otěruodolné zrcadlem ošetřené čočce, která omezí prostupnost světla do očí tím, že ho odrazí.

UV 100% R2 - Garantována 100% ochrana před UV zářením A, B, C.

R2 - R2 je česká značka, která se již od roku 2002 specializuje na cyklistické a sportovní doplňky jako volné pokračování společnosti Relax. Specialitou značky R2 jsou především sportovní a cyklistické sluneční brýle, cyklistické helmy, cyklistické rukavice a další cyklodoplňky. Díky spolupráci se zkušenými designéry i sportovními profesionáli a využívání nejnovějších technologií se špičkovými materiály značka R2 neustále rozšiřuje nejen svoje portfolio, ale i evropské země do kterých expeduje svoje výrobky.

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Žlutá fluo
Velikost 136-15-115
Technologie PLATINIUM R2