Sportovní brýle Tifosi Sledge Lite Crystal Pink (Clarion Blue/AC Red/Clear)

Sportovní brýle Tifosi Sledge Lite Crystal Pink (Clarion Blue/AC Red/Clear)
Doprava zdarma
Sleva 5%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Sledge Lite se třemi výměnnými skly pro přizpůsobení brýlí k aktuálním světelným podmínkám. Univerzální ergonomický tvar brýlí, který se hodí nejen na cyklistiku, ale i na další široké spektrum sportovních aktivit a přitom opravdu dobře sedne téměř komukoliv. Základní Clarion Blue skla u brýlí Tifosi Sledge Lite Crystal Pink jsou vybavena hydrofobním povlakem, který odpuzuje vodu a pot, což pomáhá zabránit hromadění vlhkosti na čočce.

Zobrazit více
Sportovní brýle Tifosi Sledge Lite Crystal Pink (Clarion Blue/AC Red/Clear)
Sportovní brýle Tifosi Sledge Lite Crystal Pink (Clarion Blue/AC Red/Clear)
2 184  Kč

Sportovní brýle Tifosi Sledge Lite Crystal Pink (Clarion Blue/AC Red/Clear)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Sledge Lite se třemi výměnnými skly jsou perfektní volbou pro cyklisty všech úrovní. Ať jsi příležitostný jezdec nebo závodník, tyto cyklistické brýle zlepší tvůj výkon a udrží tě v pohodlí i na těch nejdelších a nejnáročnějších vyjížďkách. Brýle Tifosi Sledge Lite vycházejí z modelu Sledge, ale nabízejí vzdušnější a lehčí design.

Brýle Tifosi Sledge Lite mají odvětraná skla s velkými větracími otvory, které umožňují maximální proudění vzduchu a zároveň chrání vaše oči před nečistotami. Jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak pohodlně sedí na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Balení brýlí Tifosi Sledge Lite obsahuje jedny základní skla a dvě výměnná skla pro různé světelné podmínky, od jasných slunečných dnů až po zatažené nebo stinné podmínky.

Základní Clarion Blue skla u brýlí Tifosi Sledge Lite Crystal Pink jsou vybavena hydrofobním povlakem, který odpuzuje vodu a pot, což pomáhá zabránit hromadění vlhkosti na čočce. Tato vlastnost čočky zvyšuje viditelnost a zabraňuje zkreslení vidění. Skla Clarion Blue jsou vhodná do slunečních podmínek.

Náhradní AC (All Condition) Red skla u brýlí Tifosi Sledge Lite Crystal Pink nabízejí lepší výhled za zataženého počasí nebo mlhy.

Druhá náhradní Clear skla u brýlí Tifosi Sledge Lite Crystal Pink jsou vhodná do deště a do tmy.

Kategorie slunečních filtrů u skel brýlí Tifosi Sledge Lite Crystal Pink:

  • 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 90%)
  • 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 39%)
  • 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 13%)

  • Barva rámu: Krystalově růžová/bílá
  • Barva základních skel: Clarion modrá
  • Barva náhradních skel: AC červená, Čirá
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 35g
  • Obal na brýle: Pevné pouzdro + obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle s výměnnými skly
Barva Růžová
Velikost Univerzální M-XL
Technologie CHANGE VIEW TIFOSI