Sportovní brýle Tifosi Rail White/Black (Smoke/AC Red/Clear)

Sportovní brýle Tifosi Rail White/Black (Smoke/AC Red/Clear)
Doprava zdarma
Sleva 5%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Rail se třemi výměnnými skly pro přizpůsobení brýlí k aktuálním světelným podmínkám. Brýle Tifosi Rail nabízejí inovativní oversize tvar, který poskytuje zvýšené pokrytí a ochranu pro vaše oči. Objevte maximální fúzi stylu, pohodlí a výkonu.

Zobrazit více
Sportovní brýle Tifosi Rail White/Black (Smoke/AC Red/Clear)
Sportovní brýle Tifosi Rail White/Black (Smoke/AC Red/Clear)
2 184  Kč

Sportovní brýle Tifosi Rail White/Black (Smoke/AC Red/Clear)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Rail disponující inovativním oversize tvarem, který poskytuje zvýšené pokrytí a ochranu pro vaše oči. Skla odolná proti rozbití zajišťují stabilní a dokonalou ochranu před větrem, hmyzem nebo prachem. Objevte maximální fúzi stylu, pohodlí a výkonu.

Brýle Tifosi Rail jsou jednak velmi lehké, ale i velmi pohodlné. Tifosi Rail jsou vyrobeny s nejnovější technologií a materiály, které poskytují maximální pohodlí, styl a funkcionalitu - ať už jste profesionálním sportovcem nebo si užíváte cyklistiku jen pro zábavu.

Brýle Tifosi Rail jsou pečlivě navrženy tak, aby splňovaly unikátní potřeby jak cyklistů, tak běžců. To vše zajistí bezrámečkový design a plně nastavitelné nosníky i nožičky, které jsou navíc hydrofilní, což zvyšuje přilnavost při pocení.

Balení brýlí Tifosi Rail obsahuje jedny základní skla a dvě výměnná skla pro různé světelné podmínky, od jasných slunečných dnů až po zatažené nebo stinné podmínky.

Základní Smoke skla u brýlí Tifosi Rail White/Black jsou vhodná do slunečních podmínek.

Náhradní AC (All Condition) Red skla u brýlí Tifosi Rail White/Black nabízejí lepší výhled za zataženého počasí nebo mlhy.

Druhá náhradní Clear skla u brýlí Tifosi Rail White/Black jsou vhodná do deště a do tmy.

Kategorie slunečních filtrů u skel brýlí Tifosi Rail White/Black:

  • 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 90%)
  • 2: Středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 39%)
  • 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 15%)

  • Barva rámu: Matně bílá/černá
  • Barva základních skel: Kouřová
  • Barva náhradních skel: AC červená, Čirá
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 32g
  • Obal na brýle: Pevné pouzdro + obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle s výměnnými skly
Barva Bílá
Velikost Univerzální L-XL
Technologie CHANGE VIEW TIFOSI