Sedlo Selle Royal Lookin Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Lookin Relaxed v unisex provedení je velmi pohodlné rekreační sedlo s měkkou výplní z Royalgelu, který se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla. Inovativní povrch sedla Cool Cover navíc odráží UV paprsky a pomáhá tak udržet vaši jízdu svěží. Sedlo je určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Lookin Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Lookin Relaxed unisex
1 699  Kč

Sedlo Selle Royal Lookin Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Lookin Relaxed z ikonické v řady sedel Selle Royal - Lookin. Tato řada rekreačních a velmi pohodlných sedel disponuje měkkou výplní z Royalgelu, který se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla.

Povrch sedla je částečně průhledný, takže můžete sledovat, jak se vrstva Royalgelu přizpůsobuje. Stříbrné ochranné vložky proti prodření na bocích zvyšují odolnost sedla. Inovativní povrch sedla Cool Cover navíc odráží UV paprsky a pomáhá tak udržet vaši jízdu svěží.

Masivní odpružení v zadní části sedla snižuje dopady nerovné cesty na sedací oblast a páteř. Silné elastomery sedla pohlcují nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy a zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

Cestovní sedlo Selle Royal Lookin Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Chladivý materiál Microtex na povrchu sedla odráží sluneční záření a udržuje tak až o 25°C nižší teplotu než standartní černá sedla, takže můžete bez obav nechat své kolo na sluníčku.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Ochrannné vložky Scuff Guards na bocích sedla zvyšují jeho odolnost proti odření nebo roztržení.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Relaxed je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 260 mm
  • Šířka sedla: 228 mm
  • Hmotnost sedla: 830g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

COOL COVER SELLE ROYAL - Speciální složení povrchu sedla odráží sluneční záření a udržuje tak až o 25°C nižší teplotu než standartní černá sedla, takže můžete bez obav nechat své kolo na sluníčku.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem. 

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

SCUFF GUARDS SELLE ROYAL - Ochranné vložky na bocích sedla zvyšující jeho odolnost proti odření nebo roztržení. Řekněte NE roztrhaným hranám sedla a opřete své kolo opravdu kdekoliv o cokoliv.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola