Sportovní brýle Tifosi Rail Race Matte White (Clarion Blue/Clear)

Sportovní brýle Tifosi Rail Race Matte White (Clarion Blue/Clear)
Doprava zdarma
Sleva 5%
Novinka

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Rail Race se dvěmi výměnnými skly pro přizpůsobení brýlí k aktuálním světelným podmínkám. Stylové a elegantní brýle, které jsou určené nejen pro cyklistiku a běh, ale i pro fashion a volnočasové použití. Základní Clarion Blue skla u brýlí Tifosi Rail Race Matte White jsou vybavena hydrofobním povlakem, který odpuzuje vodu a pot, což pomáhá zabránit hromadění vlhkosti na čočce.

Zobrazit více
Sportovní brýle Tifosi Rail Race Matte White (Clarion Blue/Clear)
Sportovní brýle Tifosi Rail Race Matte White (Clarion Blue/Clear)
2 374  Kč

Sportovní brýle Tifosi Rail Race Matte White (Clarion Blue/Clear)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Rail Race se dvěmi výměnnými skly jsou stylové a elegantní brýle určené nejen pro cyklistiku a běh, ale i pro fashion a volnočasové použití. Model Rail Race vychází z původního modelu Rail.

Tifosi Rail Race jsou navrženy tak, aby se snadno přizpůsobily neustále se měnícím světelným podmínkám, se kterými se setkáváte při jízdě na kole nebo při outdoor aktivitách. Díky snadno vyměnitelným čočkám dokonale optimalizujete svůj zrak a výkon, ať už zdoláváte náročné terény nebo drtíte kilometry po asfaltu.

Tifosi Rail Race díky větracím otvorům a elegantnímu designu bez obrouček podporují optimální proudění vzduchu a zabraňují zamlžování. Bezrámečková úprava skel zajistí maximální pokrytí před škodlivým UV zářením a potenciálními nečistotami. Tifosi Rail Race jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak pohodlně sedí na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Okraje základních Clarion Blue skel jsou upraveny laserem, což dodává brýlím Tifosi Rail Race vysokou propracovanost a nepřehlédnutelnou eleganci.

Nízká hmotnost brýlí Tifosi Rail Race pouhých 32g vám umožní se soustředit na vaši aktivitu bez sebemenšího rozptylování.

Balení brýlí Tifosi Rail Race Matte White obsahuje jedny základní skla a jedny výměnná skla pro různé světelné podmínky, od jasných slunečných dnů až po deštivé nebo tmavé podmínky.

Základní Clarion Blue skla u brýlí Tifosi Rail Race Matte White jsou vybavena hydrofobním povlakem, který odpuzuje vodu a pot, což pomáhá zabránit hromadění vlhkosti na čočce. Tato vlastnost čočky zvyšuje viditelnost a zabraňuje zkreslení vidění. Skla Clarion Blue jsou vhodná do slunečních podmínek.

Náhradní Clear skla u brýlí Tifosi Rail Race Matte White jsou vhodná do deště a do tmy.

Kategorie slunečních filtrů u skel brýlí Tifosi Rail Race Matte White:

  • 0: Bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 90%)
  • 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 13%)

  • Barva rámu: Matně bílá/černá
  • Barva základních skel: Clarion modrá
  • Barva náhradních skel: Čirá
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 32g
  • Obal na brýle: Pevné pouzdro + obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle s výměnnými skly
Barva Bílá
Velikost Univerzální L-XL
Technologie CHANGE VIEW TIFOSI