Sportovní brýle Tifosi Vogel SL Crystal Clear (Pink Mirror)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Vogel SL s velkým polykarbonátovým sklem, vážící pouhých 26 gramů. Brýle Tifosi Vogel SL jsou vhodné jak pro cyklistiku, tak pro další outdoorové aktivity, ale využijete je i jako stylový módní doplněk mimo sportovní aktivity.

Zobrazit více
Sportovní brýle Tifosi Vogel SL Crystal Clear (Pink Mirror)
Sportovní brýle Tifosi Vogel SL Crystal Clear (Pink Mirror)
1 299  Kč

Sportovní brýle Tifosi Vogel SL Crystal Clear (Pink Mirror)

Sportovní cyklistické sluneční brýle Tifosi Vogel SL s velkým polykarbonátovým sklem o nízké hmotnosti pouhých 26g. Stylové sluneční brýle vhodné jak pro cyklistiku, tak pro další outdoorové aktivity, ale využijete je i jako módní doplněk mimo sportovní aktivity.

Polykarbonátové sklo brýlí Tifosi Vogel SL poskytuje úplné aerodynamické pokrytí a vynikající ochranu před ostrým slunečním zářením a přírodními živly.

Flexibilní nožičky v technologii Comfort Grip drží brýlí Tifosi Vogel SL bezpečně, aniž by způsobovaly jakýkoliv tlak, a přizpůsobí se široké škále velikostí obličeje.

Tifosi Vogel SL jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak pohodlně sedí na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Smoke Pink Mirror skla u brýlí Tifosi Vogel SL Crystal Clear jsou vhodná do slunečních podmínek.

Kategorie slunečního filtru u skel brýlí Tifosi Vogel SL Crystal Clear:

  • 3: Velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 11%)

  • Barva rámu: Krystalově čirá/černá
  • Barva skel: Kouřově růžové zrcadlo
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 26g
  • Obal na brýle: Obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Sportovní cyklistické sluneční brýle
Barva Čirá
Velikost Univerzální L-XL
Technologie SINGLE LENS TIFOSI