Fotochromatické brýle Tifosi Crit Black/Red (Clarion Red Fototec)

Fotochromatické brýle Tifosi Crit Black/Red (Clarion Red Fototec)
Sleva 5%
Novinka

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle Tifosi Crit v aerodynamickém designu určené pro všestranné sportovce. Dokonalá ventilace skel zajistí optimální průtok vzduchu a zabrání zamlžení. Fotochromatické čočky se automaticky ztmavují nebo zesvětlují podle intenzity slunečního svitu.

Zobrazit více
Fotochromatické brýle Tifosi Crit Black/Red (Clarion Red Fototec)
Fotochromatické brýle Tifosi Crit Black/Red (Clarion Red Fototec)
1 994  Kč

Fotochromatické brýle Tifosi Crit Black/Red (Clarion Red Fototec)

Fotochromatické cyklistické sluneční brýle Tifosi Crit v aerodynamickém designu určené pro všestranné sportovce - cyklisty, běžce nebo turisty.

Fotochromatické čočky brýlí Tifosi Crit se automaticky ztmavují či zesvětlují podle intenzity slunečního svitu, což dodává brýlím vysokou univerzálnost použití v podstatě za všech světelných podmínek.

Dokonalá ventilace skel brýlí Tifosi Crit zajistí optimální průtok vzduchu, zabrání zamlžení a udrží křišťálově čisté vidění i během intenzivních aktivit.

Tifosi Crit jsou vybavené plně nastavitelnými nožičkami a nosníky z hydrofilní pryže, které zvyšují přilnavost s narůstajícím pocením. Brýle tak pohodlně sedí na obličeji a nekloužou ani při těch nejintenzivnějších aktivitách.

Clarion Red Fototec skla u brýlí Tifosi Crit Black/Red jsou vybavena hydrofobním povlakem, který odpuzuje vodu a pot, což pomáhá zabránit hromadění vlhkosti na čočce.

Clarion Red Fototec skla u brýlí Tifosi Crit Black/Red jsou vhodná pro celodenní použití.

Kategorie slunečního filtru u skel brýlí Tifosi Crit Black/Red:

  • 1-3: Propustnost viditelného záření 64-14%

  • Barva rámu: Matně červená/černá
  • Barva skel: Fotochromatická Clarion červená
  • Materiál rámu: Lehký a odolný Grilamid TR90
  • Materiál skel: Nárazuvzdorný polykarbonát s UVA/UVB a UV400 ochranou
  • Hmotnost brýlí: 31g
  • Obal na brýle: Pevné pouzdro + obal z mikrovlákna na čištění

TIFOSI - TIFOSI OPTICS je americká značka založená v roce 2003 manželským párem Joe and Elizabeth Earley v městě Watkinsville ve státě Georgia, kde také stále sídlí. Brýle značky Tifosi jsou velice populární v cyklistice, běhu, golfu a dalších sportovních a outdoor aktivitách. Tifosi Optics je přední značkou sportovní optiky v cyklistice co se týče USA, kde je také lídrem v oblasti golfu a outdooru. V současné době se brýle Tifosi prodávají ve více než 60 státech po celém světě. Tifosi je známý italský výraz pro nadšeného fanouška, tak neváhej a staň se tím správným Tifosi!

Určení Fotochromatické cyklistické sluneční brýle
Barva Červená
Velikost Univerzální M-L
Technologie FOTOTEC LENS TIFOSI