Cyklistická helma BELL Spark 2 Mat Dark Blue M/L

Cyklistická helma na kolo BELL Spark 2 s polohovatelným štítkem a prodlouženou ochranou zátylku. Helma je vyrobena v technologii In-Mold s upínacím systémem Ergo Fit pro bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Kvalitní trailová helma v moderním designu. Univerzální dospělá M/L velikost 53–60 cm.

Zobrazit více
Cyklistická helma BELL Spark 2 Mat Dark Blue M/L
Cyklistická helma BELL Spark 2 Mat Dark Blue M/L
1 699  Kč

Cyklistická helma BELL Spark 2 Mat Dark Blue M/L

Cyklistická helma na kolo BELL Spark 2 s polohovatelným štítkem a prodlouženou ochranou zátylku. S přilbou Bell Spark 2 si budete užívat trailů bez obav o svoji bezpečnost. Moderní design se 13 ventilačními otvory a perfektní usazení na hlavě s upínacím systémem Ergo Fit jsou zárukou pohodlí.

Technologie polstrování Sweat Guide™ zajistí díky speciálním drážkám dokonalé a efektivní odvádění potu mimo brýle, což poskytne ničím nerušený výhled na cestu a lepší soustředění na jízdu.

  • Cyklistická helma Bell Spark 2
  • Technologie In-mold Polycarbonate Shell
  • Upínací systém Ergo Fit
  • 13 strategicky umístěných větracích otvorů
  • Nastavitelný štítek
  • Jednoduchý systém upínání pod bradou pomocí pásku s přezkou
  • Technologie polstrování Sweat Guide™
  • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078
  • Univerzální dospělá M/L velikost 53–60 cm

IN MOLD POLYCYRBONATE SHELL BELL - Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standartem.

ERGO FIT BELL - Upínací Ergo Fit systém je použit u přileb Bell určených pro rekreační a sportovní jízdu. Úzká nastavitelná čelenka obepíná celou hlavu a příjemné kolečko usnadňuje seřízení jednou rukou. Stažením lze snadno dosáhnout přesného a stabilního uchycení přilby na různých tvarech hlavy. Samozřejmostí je kompatibilita s vlasy do copu.

SWEAT GUIDE™ BELL - Technologie polstrování zajišťující díky speciálním drážkám dokonalé a efektivní odvádění potu mimo brýle, což poskytne ničím nerušený výhled na cestu a lepší soustředění na jízdu.

BELL - Historie značky BELL byla napsána osobnostmi hnanými vášní žít život podle vlastních představ. Kořeny značky BELL jsou hluboké a skutečné. BELL je zrozen z automobilové, motocyklové a bikové kultury. Mezi sponzorované týmy a jezdce patří například silniční profi tým Arkea-Samsic nebo MBT jezdci Nathan Riddle, Ryan Nyquist, Sam Blenkinsop, Wade Simmons, Mick Hannah, Darren Berrecloth, Rachel Atherton, Gee Atherton, Dan Atherton a další.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Pánská cyklistická helma
Barva Modrá
Velikost M/L 53–60 cm
Technologie IN-MOLD