Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Ellipse Athletic v unisex provedení s centrálním ergonomickým výřezem navrženým tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Sedlo je určené pro všechny aktivní hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy ve sportovním stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex
1 299  Kč

Sedlo Selle Royal Ellipse Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Ellipse Athletic s centrálním ergonomickým výřezem navrženým tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce.

Technologie Royagel™ poskytuje tu nejvyšší úroveň komfortu neboť dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla.

Dvouvrstvý materiál na bocích sedla zvyšuje odolnost proti odření nebo roztržení.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Sportovní sedlo Selle Royal Ellipse Athletic v unisex provedení ocení všichni aktivní hobby cyklisté i cyklistky jezdící ve sportovnějším stylu.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Athletic je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící ve sportovním posedu se sklonem zad 0-45°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 265 mm
  • Šířka sedla: 163 mm
  • Hmotnost sedla: 406g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Athletic: 0-45° (sportovní posed se sklonem zad 0-45°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

DOUBLE-COVER SIDE PROTECTION SELLE ROYAL - Dvouvrstvý materiál na bocích sedla zvyšující odolnost proti odření nebo roztržení. Řekněte NE roztrhaným hranám sedla a opřete své kolo opravdu kdekoliv o cokoliv.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC HOLE SELLE ROYAL - Ergonomický centrální výřez v sedle navržený tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití MTB nebo treková kola