Sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed v unisex provedení s centrálním ergonomickým výřezem navrženým tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Sedlo je určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed unisex
1 299  Kč

Sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed s centrálním ergonomickým výřezem navrženým tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce.

Technologie Royagel™ poskytuje tu nejvyšší úroveň komfortu neboť dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla.

Masivní odpružení v zadní části sedla snižuje dopady nerovné cesty na sedací oblast a páteř. Silné elastomery sedla pohlcují nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy a zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

Dvouvrstvý materiál na bocích sedla zvyšuje odolnost proti odření nebo roztržení.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Cestovní sedlo Selle Royal Ellipse Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Relaxed je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 250 mm
  • Šířka sedla: 223 mm
  • Hmotnost sedla: 638g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

DOUBLE-COVER SIDE PROTECTION SELLE ROYAL - Dvouvrstvý materiál na bocích sedla zvyšující odolnost proti odření nebo roztržení. Řekněte NE roztrhaným hranám sedla a opřete své kolo opravdu kdekoliv o cokoliv.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

ERGONOMIC HOLE SELLE ROYAL - Ergonomický centrální výřez v sedle navržený tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola