Sedlo Selle Royal Vaia Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Vaia Athletic v unisex provedení s centrálním ergonomickým výřezem, který poskytuje úlevu od tlaku v perineální oblasti. Součástí sedla je integrované nářadí v pryžovém pouzdře s 8 funkcemi připevněné klipem ICS. Sedlo je určené pro všechny aktivní hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy ve sportovním stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Vaia Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Vaia Athletic unisex
1 599  Kč

Sedlo Selle Royal Vaia Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Vaia Athletic s centrálním ergonomickým výřezem, který poskytuje úlevu od tlaku v perineální oblasti.

Technologie Royagel™ poskytuje tu nejvyšší úroveň komfortu neboť dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla při volnočasovém ježdění po silnicích i po stezkách.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Sportovní sedlo Selle Royal Vaia Athletic v unisex provedení ocení všichni aktivní hobby cyklisté i cyklistky jezdící ve sportovnějším stylu.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

Součástí sedla je integrované 8 funkční nářadí v pryžovém pouzdře připevněné klipem ICS. Praktické cestovní nářadí zajistí rychlé upravení a doladění komponentů na kole během výletu. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Athletic je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící ve sportovním posedu se sklonem zad 0-45°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 271 mm
  • Šířka sedla: 151 mm
  • Hmotnost sedla: 382g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Athletic: 0-45° (sportovní posed se sklonem zad 0-45°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC HOLE SELLE ROYAL - Ergonomický centrální výřez v sedle navržený tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití MTB nebo treková kola