Dámská cyklistická helma Etape X-Ray antracit/mint mat

Dámská cyklistická helma Etape X-Ray určená pro sportovní i rekreační cyklistky a bajkerky. Prodloužený zadní profil poskytuje zvýšenou ochranu zátylku, což ocení hlavně MTB a trail jezdkyně. Helma je vyrobena v technologii Double In-mold s upínacím systémem QFS v novém provedení, který zajistí bezpečné a pohodlné usazení na hlavě.

Zobrazit více
Dámská cyklistická helma Etape X-Ray antracit/mint mat
Dámská cyklistická helma Etape X-Ray antracit/mint mat
999  Kč

Dámská cyklistická helma Etape X-Ray antracit/mint mat

  • Technologie Double In-Mold je oproti klasické In-Mold technologii použita nejen z vnější strany, ale i ze spodní a týlové části helmy
  • 19 ventilačních otvorů
  • Síťka proti hmyzu
  • Odnímatelný kšilt
  • Reflexní bezpečnostní prvky
  • Upínací systém QFS v novém provedení
  • Přilba je schválena podle evropské normy EN1078+A1
  • Velikosti: S/M (55-58 cm), L/XL (58-61 cm)

IN-MOLD - moderní technologie výroby cyklistických přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován (vstřikován) přímo na polystyrenovou konstrukci, čímž vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy. Výsledná kompaktnost helmy zlepšuje tlumení nárazů díky lepšímu rozložení sil při nárazu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

QFS (Quick Fit System) ETAPE - upínací systém, který umožňuje plynulou regulaci velikosti přilby podle obvodu hlavy a zajišťuje tak bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Maximálního komfortu je dosaženo použitím velmi přesného upínacího mechanismu s anatomicky tvarovaným kolečkem.

ETAPE – ETAPE je kvalitní česká značka, která vyrábí kompletní sortiment cyklooblečení, oblečení na outdoor nebo na běžky. U nás na Cykloanimal nabízíme velký výběr jarního, letního, podzimního i zimního oblečení a cyklistické helmy Etape pro celou rodinu. Produkty značky Etape jsou velmi vyhledávané pro svoje kvalitní zpracování, atraktivní designy a příjemné ceny. Oblečení a doplňky značky Etape využije nejen rekreační a hobby sportovec, ale i aktivní náročný závodník.

Materiál EPS, polykarbonát
Určení Dámská cyklistická helma
Barva Šedá
Velikost S/M (55-58 cm), L/XL (58-61 cm)
Technologie DOUBLE IN-MOLD