Pumpička Blackburn AirStik SL Green

Ruční cestovní mini pumpička Blackburn AirStik SL s odolným hliníkovým tělem s použitím na galuskový ventilek. Hmotnost pouhých 59g, odolné hliníkové tělo a kompaktní tvar, který se schová i v kapse dresu.

Zobrazit více
Pumpička Blackburn AirStik SL Green
Pumpička Blackburn AirStik SL Green
599  Kč

Pumpička Blackburn AirStik SL Green

Podle objektivních laboratorních testů je Blackburn AirStik SL nejrychlejší pumpička v kopcích! Fakta mluví za vše: hliníkové tělo, unikátní dvoukomorová konstrukce, váha pouhých 59 g, maximální tlak 120 psi/8,2 barů, kompaktní tvar, který se schová i v kapse dresu. Pouze pro galuskový ventilek, držák na rám kola je součástí balení.

  • Ruční cestovní mini pumpička na jízdní kolo
  • Odolné hliníkové tělo
  • Použití pouze pro FV ventilek
  • Hmotnost pumpičky 59g
  • Délka pumpičky 158 mm
  • Tlak 120 psi / 8,2 bar

BLACKBURN – BLACKBURN je americká značka založená v roce 1975 Jimem Blackburnem. Výrobky značky využijete ať jezdíte na silnici, v terénu nebo po městě, zkrátka kdekoliv. Ať tvrdě trénujete nebo jen tak jezdíte, protože vás to baví. Ať jezdíte pro pocit svobody, s přáteli nebo jen sami. Jezdíte, protože víte, že čas strávený na kole patří jenom vám. Jsou to právě ty chvíle, kdy zapomenete na každodenní starosti. Jen vy a vaše kolo. Všichni v Blackburnu dobře vědí, proč jezdíte. Sdílí s vámi totiž stejnou vášeň pro kola. Vědí, jak důležitý pro vás čas strávený na kole je. A právě to je ten hlavní důvod, proč se neustále snaží o to, aby i díky výrobkům Blackburn byly vaše zážitky s kolem úžasné.

Materiál Hliník/plast
Určení Cestovní pumpička na jízdní kolo