Pumpička Blackburn Airstik Mini Pump Black

Ruční cestovní mini pumpička Blackburn AirStik Mini Pump s odolným hliníkovým tělem a flexibilní hadici, která ji odlišuje od modelu Airstik SL.

Zobrazit více
Pumpička Blackburn Airstik Mini Pump Black
Pumpička Blackburn Airstik Mini Pump Black
899  Kč

Pumpička Blackburn Airstik Mini Pump Black

Řada pumpiček Blackburn Airstik Mini Pump je lehká a kompaktní. Blackburn Airstik Mini Pump má flexibilní hadici, což ji odlišuje od modelu Airstik SL.

Hadice pomáhá předejít případnému namáhání nebo poškození ventilku během procesu nafukování. Hadice poskytuje větší rozsah pohybu a flexibilitu, což usnadňuje přístup k ventilku i v těsných prostorech a neobvyklých úhlech. Držák na rám kola je součástí balení.

Ventil Presta Valve Tool zajistí snadnou montáž i demontáž.

  • Ruční cestovní mini pumpička na jízdní kolo
  • Odolné hliníkové tělo
  • Flexibilní hadice
  • Ventil Presta Valve Tool
  • Hmotnost pumpičky 98g
  • Rozměr pumpičky 220 x 19mm
  • Tlak 120 psi / 8,2 bar

BLACKBURN – BLACKBURN je americká značka založená v roce 1975 Jimem Blackburnem. Výrobky značky využijete ať jezdíte na silnici, v terénu nebo po městě, zkrátka kdekoliv. Ať tvrdě trénujete nebo jen tak jezdíte, protože vás to baví. Ať jezdíte pro pocit svobody, s přáteli nebo jen sami. Jezdíte, protože víte, že čas strávený na kole patří jenom vám. Jsou to právě ty chvíle, kdy zapomenete na každodenní starosti. Jen vy a vaše kolo. Všichni v Blackburnu dobře vědí, proč jezdíte. Sdílí s vámi totiž stejnou vášeň pro kola. Vědí, jak důležitý pro vás čas strávený na kole je. A právě to je ten hlavní důvod, proč se neustále snaží o to, aby i díky výrobkům Blackburn byly vaše zážitky s kolem úžasné.

Materiál Hliník/plast
Určení Cestovní pumpička na jízdní kolo
Technologie Flexi hadice