Pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump Black

Pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump Black
Novinka

Ruční cestovní mini pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump s odolným hliníkovým tělem, vytahovací hadici a ventilem Presta Valve Tool, který zajistí snadnou montáž i demontáž.

Zobrazit více
Pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump Black
Pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump Black
1 099  Kč

Pumpička Blackburn Mammoth Mini Pump Black

Blackburn Mammoth Mini Pump nabízí velký objem vzduchu, který je potřebný pro rychlé a efektivní nafukování větších pneumatik. To je zvláště užitečné při jízdě na gravelu nebo MTB, kde jsou pneumatiky často větší a vyžadují vyšší tlak vzduchu.

Speciální závitová hlavice Presta je nasazena na vytahovací hadici, což poskytuje více možností a větší rozsah pohybu při pumpování.

Ventil Presta Valve Tool zajistí snadnou montáž i demontáž.

Díky pumpičce Blackburn Mammoth Mini Pump můžete pneumatiky rychle nafouknout a vyrazit na vyjížďku bez zbytečného zdržování.

  • Ruční cestovní mini pumpička na jízdní kolo
  • Odolné hliníkové tělo
  • Flexibilní hadice
  • Ventil Presta Valve Tool
  • Hmotnost pumpičky 120g
  • Rozměr pumpičky 220 x 24,5mm
  • Tlak 90 psi / 6 bar

BLACKBURN – BLACKBURN je americká značka založená v roce 1975 Jimem Blackburnem. Výrobky značky využijete ať jezdíte na silnici, v terénu nebo po městě, zkrátka kdekoliv. Ať tvrdě trénujete nebo jen tak jezdíte, protože vás to baví. Ať jezdíte pro pocit svobody, s přáteli nebo jen sami. Jezdíte, protože víte, že čas strávený na kole patří jenom vám. Jsou to právě ty chvíle, kdy zapomenete na každodenní starosti. Jen vy a vaše kolo. Všichni v Blackburnu dobře vědí, proč jezdíte. Sdílí s vámi totiž stejnou vášeň pro kola. Vědí, jak důležitý pro vás čas strávený na kole je. A právě to je ten hlavní důvod, proč se neustále snaží o to, aby i díky výrobkům Blackburn byly vaše zážitky s kolem úžasné.

Materiál Hliník/plast
Určení Cestovní pumpička na jízdní kolo
Technologie Flexi hadice