Sedlo Selle Royal Vaia Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Vaia Relaxed v unisex provedení s centrálním ergonomickým výřezem, který poskytuje úlevu od tlaku v perineální oblasti. Integrovaný termoplastický tlumič otřesů v zadní části sedla funguje jako elastomer pohlcující otřesy během jízdy. Sedlo je určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy poklidného rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Vaia Relaxed unisex
Sedlo Selle Royal Vaia Relaxed unisex
1 599  Kč

Sedlo Selle Royal Vaia Relaxed unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Vaia Relaxed s centrálním ergonomickým výřezem, který poskytuje úlevu od tlaku v perineální oblasti.

Technologie Royagel™ poskytuje tu nejvyšší úroveň komfortu neboť dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla při volnočasovém ježdění po silnicích i po stezkách.

U verze Relaxed se společně s integrovaným termoplastickým tlumičem otřesů v zadní části sedla, který funguje podobně jako klasický elastomer postarají, abyste si svoji jízdu mohli bezstarostně užít.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Cestovní sedlo Selle Royal Vaia Relaxed v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící poklidným rekreačním stylem.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Relaxed je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v uvolněném posedu se sklonem zad 60-90°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 250 mm
  • Šířka sedla: 213 mm
  • Hmotnost sedla: 580g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Relaxed: 60-90° (uvolněný posed se sklonem zad 60-90°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC HOLE SELLE ROYAL - Ergonomický centrální výřez v sedle navržený tak, aby zmenšil tlak na perineální oblast jezdce a učinil tak sedlo ideální i pro ty nejcitilivější jezdce. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

THERMOPLASTIC DAMPER SELLE ROYAL - Integrovaný termoplastický tlumič otřesů v zadní části sedla, který funguje jako elastomer pohlcující otřesy během jízdy a tiše absorbující i ty nejtvrdší nárazy.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola