Sedlo Selle Royal Avenue Moderate unisex

Cestovní sedlo Selle Royal Avenue Moderate v unisex provedení s ergonomickým středovým kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu s přidanými pružícími elastomery. Měkčí sedlo určené pro všechny výletní a hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy rekreačního stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Avenue Moderate unisex
Sedlo Selle Royal Avenue Moderate unisex
899  Kč

Sedlo Selle Royal Avenue Moderate unisex

Sedla Selle Royal Avenue jsou měkčí sedla s ergonomickým středovým kanálkem, který zajistí lepší prokrvení sedacích partií a úlevu od tlaku v perineální oblasti. Velká vrstva Royal Gelu snižuje tlakové hodnoty a nepohodlí v oblasti sedacích kostí.

Sedla Selle Royal Avenue jsou ta správná sedla na kolo pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi pohodlím a podporou během zábavných výletů a jízdách ve městě.

Verze Moderate nabízí ještě větší pohodlí jízdy přidáním elastomerů pro lepší tlumení nárazů.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Cestovní sedlo Selle Royal Avenue Moderate v unisex provedení ocení všichni výletní a hobby cyklisté i cyklistky jezdící rekreačním stylem.

Patentovaný systém klipu ICS umístěný v zadní části sedla je určený pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k. Brašny Selle Royal s ICS klipem najdete v této kategorii

Řada Moderate je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící v mírně vzpřímeném posedu se sklonem zad 30-60°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 258 mm
  • Šířka sedla: 183 mm
  • Hmotnost sedla: 664g
  • Barva: černá
  • Klip: ICS
  • Řada Moderate: 30-60° (mírně vzpřímený posed se sklonem zad 30-60°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC CHANNEL SELLE ROYAL - Středový centrální kanálek navržený tak, aby ergonomicky kopíroval tvar těla, dopřál úlevu od tlaku v oblastech měkkých tkání a zároveň poskytl dostatečnou oporu v oblasti sedacích kostí. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

ELASTOMERS SELLE ROYAL - Elastomery sedla pohlcující nejnáročnější a neočekávané otřesy během jízdy, zabezpečující vertikálně i horizontálně bezpečný, tichý a trvale nedeformovaný výkon.

INTEGRATED CLIP SYSTEM (ICS) SELLE ROYAL - Patentovaný systém klipu umístěný v zadní části sedla pro snadné uchycení podsedlové brašny Selle Royal nebo blikačky fi’zi:k.

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Cestovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití Městská nebo cestovní kola