Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex

Sportovní sedlo Selle Royal Avenue Athletic v unisex provedení s ergonomickým středovým kanálkem pro lepší prokrvení sedacích partií a velkou vrstvou Royal Gelu. Měkčí sedlo určené pro všechny aktivní hobby cyklisty i cyklistky pro jízdy ve sportovním stylu.

Zobrazit více
Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex
Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex
899  Kč

Sedlo Selle Royal Avenue Athletic unisex

Sedla Selle Royal Avenue jsou měkčí sedla s ergonomickým středovým kanálkem, který zajistí lepší prokrvení sedacích partií a úlevu od tlaku v perineální oblasti. Velká vrstva Royal Gelu snižuje tlakové hodnoty a nepohodlí v oblasti sedacích kostí.

Sedla Selle Royal Avenue jsou ta správná sedla na kolo pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi pohodlím a podporou během zábavných výletů a jízdách ve městě.

Royal Vaccum patentovaná technologie sedel Selle Royal umožňuje, aby bylo sedlo utěsněno na 100%, a tak značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti.

Sportovní sedlo Selle Royal Avenue Athletic v unisex provedení ocení všichni aktivní hobby cyklisté i cyklistky jezdící ve sportovnějším stylu.

Řada Athletic je určena pro cyklisty i cyklistky jezdící ve sportovním posedu se sklonem zad 0-45°.

Parametry sedla:

  • Délka sedla: 256 mm
  • Šířka sedla: 158 mm
  • Hmotnost sedla: 450g
  • Barva: černá
  • Řada Athletic: 0-45° (sportovní posed se sklonem zad 0-45°)

ROYAL GEL SELLE ROYAL - Díky své výjimečné konstrukci poskytuje Royagel™ tu nejvyšší úroveň komfortu ze všech možných typů polstrování. Tato technologie dokonale rozkládá nárazy i tlak jezdce na co největší plochu sedla a zajišťuje skvělé pohodlí i na těch nejdelších vyjížďkách.

WATER RESISTANT SELLE ROYAL - Royal Vacuum patentovaná technologie společnosti Selle Royal dovoluje vyrobit sedlo, které je 100% utěsněné a značně voděodolné, i když jedete v prudkém dešti. Užijte si vyjížďku s voděodolným sedlem.

ERGONOMIC CHANNEL SELLE ROYAL - Středový centrální kanálek navržený tak, aby ergonomicky kopíroval tvar těla, dopřál úlevu od tlaku v oblastech měkkých tkání a zároveň poskytl dostatečnou oporu v oblasti sedacích kostí. Již žádná bolest, jen prostě jezděte!

SELLE ROYAL – SELLE ROYAL již více než 50 let podporuje cyklisty o celém světě a vyrábí sedla na základě vědeckého výzkumu, nových technologií, inovací a designu. Ať už hledáte nové sportovní sedlo nebo něco pohodlného pro turistické kolo na dlouhé výlety, v široké nabídce sedel Selle Royal si určitě vyberete to nejlepší pro vás. Sedla Selle Royal díky výzkumu na mnoha evropských univerzitách plně respektují rozdílné ergonomické požadavky mužů a žen, a také způsob, jak na kole jezdíte. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokémi komfortu a skvělému odvětrávání.

Určení Sportovní sedlo na kolo
Barva Černá
Technologie Royagel™
Doporučené použití MTB nebo treková kola